Magyar Orvosok és Természetvizsgálók emlékérmei

Tételek száma: 14

Heinrich Karl 1842. Egyesülve haladjunk / A Magyar Orvosok és Természetvizsgálóknak Besztercebánya Aug.IV. MDCCCXLII kétoldalas Br emlékérem (42,77g/45mm) T:1-,2 ph. / Hungary 1842. Move in Unity / Hungarian Physicians and Naturalists in Besztercebánya on 4th of August 1842 double-sided Br commemorative medallion. Sign.: Karl Heinrich (42,77g/45mm) C:AU,XF edge error
30298.

Heinrich Karl 1842. "Egyesülve haladjunk / A Magyar Orvosok és Természetvizsgálóknak Besztercebánya Aug.IV. MDCCCXLII" kétoldalas Br emlékérem (42,77g/45mm) T:1-,2 ph. / Hungary 1842. "Move in Unity / Hungarian Physicians and Naturalists in Besztercebánya on 4th of August 1842" double-sided Br commemorative medallion. Sign.: Karl Heinrich (42,77g/45mm) C:AU,XF edge error

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1843. Gazdagítva boldogít / Sz. K. Temesvár Városa Á. M. Orvosok s Természetbuvárok - Az 1843. évi aug. 8. kebelében tartott gyülekezete emlékeul Br emlékérem (63,81g/52,5mm) T:2 patina, kis ph. / Hungary 1843. Gazdagítva boldogít / Sz. K. Temesvár Városa Á. M. Orvosok s Természetbuvárok - Az 1843. évi aug. 8. kebelében tartott gyülekezete emlékeul Br commemorative coin. Sign.: Josef Daniel Boehm (63,81g/52,5mm) C:XF patina, small edge error
30299.

Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1843. "Gazdagítva boldogít / Sz. K. Temesvár Városa Á. M. Orvosok 's Természetbuvárok - Az 1843. évi aug. 8. kebelében tartott gyülekezete emlékeul" Br emlékérem (63,81g/52,5mm) T:2 patina, kis ph. / Hungary 1843. "Gazdagítva boldogít / Sz. K. Temesvár Városa Á. M. Orvosok 's Természetbuvárok - Az 1843. évi aug. 8. kebelében tartott gyülekezete emlékeul" Br commemorative coin. Sign.: Josef Daniel Boehm (63,81g/52,5mm) C:XF patina, small edge error

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. Szívesen fogadják az Aug. 10-16 egybegyült Magyar Orvosokat és Természetvizsgálókat / A testvérileg egyesült Sz. K. városok Kassa és Eperjes kétoldalas Br emlékérem (68,69g/51mm) T:2 kis ph. / Hungary 1846. The United Free Royal Cities of Kassa and Eperjes / Welcomes the Hungarian Physicians and Naturalist on 10-16th of August two-sided Br commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (68,69g/51mm) C:XF small edge errors HP.: 285.
30300.

Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1846. "Szívesen fogadják az Aug. 10-16 egybegyült Magyar Orvosokat és Természetvizsgálókat / A testvérileg egyesült Sz. K. városok Kassa és Eperjes" kétoldalas Br emlékérem (68,69g/51mm) T:2 kis ph. / Hungary 1846. "The United Free Royal Cities of Kassa and Eperjes / Welcomes the Hungarian Physicians and Naturalist on 10-16th of August" two-sided Br commemorative medallion. Sign.: Josef Daniel Boehm (68,69g/51mm) C:XF small edge errors HP.: 285.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1847. Szabad Királyi Sopron Városa A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók VIII. Nagy Gyűlésére Br emlékérem. Szign.: I.D.Boehm (42,11g/41mm) T:1 / Hungary 1847. Szabad Királyi Sopron Városa A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók VIII. Nagy Gyűlésére Br commemorative coin. Sign.: Josef Daniel Boehm (42,11g/41mm) C:UNC
30301.

Josef Daniel Boehm (1794-1865) 1847. "Szabad Királyi Sopron Városa A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók VIII. Nagy Gyűlésére" Br emlékérem. Szign.: I.D.Boehm (42,11g/41mm) T:1 / Hungary 1847. "Szabad Királyi Sopron Városa A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók VIII. Nagy Gyűlésére" Br commemorative coin. Sign.: Josef Daniel Boehm (42,11g/41mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
10
Wenzel Seidan (1817-1870) 1865. Pozsony Szabad Királyi Város - A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XI. Gyűlésének 1865 / Scientia Motv Clarior Br emlékérem (52,35g/45mm) T:2,2- több ph. / Hungary 1865. Pozsony / Hungarian Physicians and Naturalists XIth Meeting 1865 / Scientia Motv Clarior Br commemorative medallion. Sign.: Wenzel Seidan (52,35g/45mm) C:XF,VF multiple edge errors
30302.

Wenzel Seidan (1817-1870) 1865. "Pozsony Szabad Királyi Város - A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XI. Gyűlésének 1865 / Scientia Motv Clarior" Br emlékérem (52,35g/45mm) T:2,2- több ph. / Hungary 1865. "Pozsony / Hungarian Physicians and Naturalists XIth Meeting 1865" / Scientia Motv Clarior" Br commemorative medallion. Sign.: Wenzel Seidan (52,35g/45mm) C:XF,VF multiple edge errors

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Wenzel Seidan (1817-1870) 1866. Rimaszombat a Magyar Orvosok és Természetvizsgálóknak kétoldalas Br emlékérem (50,16g/44mm) T:2 ü. / Hungary 1866. Rimaszombat Hungarian Physicians and Naturalists two-sided Br commemorative medallion. Sign.: Wenzel Seidan (50,16g/44mm) C:XF ding HV 1460.
30303.

Wenzel Seidan (1817-1870) 1866. "Rimaszombat a Magyar Orvosok és Természetvizsgálóknak" kétoldalas Br emlékérem (50,16g/44mm) T:2 ü. / Hungary 1866. "Rimaszombat Hungarian Physicians and Naturalists" two-sided Br commemorative medallion. Sign.: Wenzel Seidan (50,16g/44mm) C:XF ding HV 1460.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Wenzel Seidan (1817-1870) 1868. Eger a Magyar Orvosoknak és Természetvizsgálóknak 1868 - Egri Érseki Lyceum Br emlékérem (45,54g/44mm) T:1- kis ph. / Hungary 1868. Eger a Magyar Orvosoknak és Természetvizsgálóknak 1868 - Egri Érseki Lyceum Br commemorative coin. Sign.: Wenzel Seidan (45,54g/44mm) C:AU small edge error HV 1461.
30304.

Wenzel Seidan (1817-1870) 1868. "Eger a Magyar Orvosoknak és Természetvizsgálóknak 1868 - Egri Érseki Lyceum" Br emlékérem (45,54g/44mm) T:1- kis ph. / Hungary 1868. "Eger a Magyar Orvosoknak és Természetvizsgálóknak 1868 - Egri Érseki Lyceum" Br commemorative coin. Sign.: Wenzel Seidan (45,54g/44mm) C:AU small edge error HV 1461.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Wenzel Seidan (1817-1870) 1870. A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók - Aradon 1870 / A természet a művészetnek mestere Br emlékérem (39,49g/44mm) T:2,2- ph. / Hungary 1865. Hungarian Physicians and Naturalists on Arad 1870 / A természet a művészetnek mestere Br commemorative medallion. Sign.: Wenzel Seidan (39,49gg/44mm) C:XF,VF edge error HV 1464.
30305.

Wenzel Seidan (1817-1870) 1870. "A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók - Aradon 1870 / A természet a művészetnek mestere" Br emlékérem (39,49g/44mm) T:2,2- ph. / Hungary 1865. "Hungarian Physicians and Naturalists on Arad 1870 / A természet a művészetnek mestere" Br commemorative medallion. Sign.: Wenzel Seidan (39,49gg/44mm) C:XF,VF edge error HV 1464.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Wenzel Seidan (1817-1870) 1872. Mehadia / A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XVI-ik Nagygyűlése emlékéül Br emlékérem (34,16g/44mm) T:1- kis ph. ujjlenyomat / Hungary 1872. Mehadia / A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XVI-ik Nagygyűlése emlékéül Br commemorative coin. Sign.: Wenzel Seidan (34,16g/44mm) C:AU small edge error, fingerprints HV 1465.
30306.

Wenzel Seidan (1817-1870) 1872. "Mehadia / A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XVI-ik Nagygyűlése emlékéül" Br emlékérem (34,16g/44mm) T:1- kis ph. ujjlenyomat / Hungary 1872. "Mehadia / A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XVI-ik Nagygyűlése emlékéül" Br commemorative coin. Sign.: Wenzel Seidan (34,16g/44mm) C:AU small edge error, fingerprints HV 1465.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Wenzel Seidan (1817-1870) 1874. A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XVII. nagygyűlése emlékéül / Szabad Királyi Győr Városa 1874 Br emlékérem (46,61g/44mm) T:1- / Hungary 1874. A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XVII. nagygyűlése emlékéül / Szabad Királyi Győr Városa 1874 Br commemorative coin. Sign.: Wenzel Seidan (46,61g/44mm) C:AU HV 1466.
30307.

Wenzel Seidan (1817-1870) 1874. "A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XVII. nagygyűlése emlékéül / Szabad Királyi Győr Városa 1874" Br emlékérem (46,61g/44mm) T:1- / Hungary 1874. "A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XVII. nagygyűlése emlékéül / Szabad Királyi Győr Városa 1874" Br commemorative coin. Sign.: Wenzel Seidan (46,61g/44mm) C:AU HV 1466.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
1875. A magyar orvosok és természet vizsgálók XVIII. nagy gyűlésének / Előpatak 1875 aranyozott Br emlékérem (25,88g/41mm) T:1- patina, karcolás / Hungary 1875. A magyar orvosok és természet vizsgálók XVIII. nagy gyűlésének / Előpatak 1875 gilded Br commemorative coin (25,88g/41mm) C:AU patina, scratched
30308.

1875. "A magyar orvosok és természet vizsgálók XVIII. nagy gyűlésének / Előpatak 1875" aranyozott Br emlékérem (25,88g/41mm) T:1- patina, karcolás / Hungary 1875. "A magyar orvosok és természet vizsgálók XVIII. nagy gyűlésének / Előpatak 1875" gilded Br commemorative coin (25,88g/41mm) C:AU patina, scratched

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
14
Wenzel Seidan (1817-1870) 1876. Máramaros Megye és Sziget Kor. Városa a Magyar Orvosok és Természet Vizsgálók XIX. Gyűlésének Br emlékérem (35,15g/44mm) T:1- ph. / Hungary 1876. Máramaros Megye és Sziget Kor. Városa a Magyar Orvosok és Természet Vizsgálók XIX. Gyűlésének Br commemorative coin. Sign.: Wenzel Seidan (35,15g/44mm) C:AU edge error HV 1468.
30309.

Wenzel Seidan (1817-1870) 1876. "Máramaros Megye és Sziget Kor. Városa a Magyar Orvosok és Természet Vizsgálók XIX. Gyűlésének" Br emlékérem (35,15g/44mm) T:1- ph. / Hungary 1876. "Máramaros Megye és Sziget Kor. Városa a Magyar Orvosok és Természet Vizsgálók XIX. Gyűlésének" Br commemorative coin. Sign.: Wenzel Seidan (35,15g/44mm) C:AU edge error HV 1468.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft