Térképek

Tételek száma: 10

1899 W. Nietmann: Eisenbahn-Atlas von Deutschland - Schweiz - Österreich-Ungarn und das angrenzenden Gebieten. Dargestellt in 30 nach politischen Gebieten und Provinzen getrennten Spezialkarten, 2 Übersichtskarten und vollständigem Stationsverzeichnis. Méretarány: 18 db 1:800.000, 7 db 1:250.000, 1 db. 1:600.000, 1 db. 1:180.000, 1 db. 1:450.000, 1 db.1:500.000, 3 db méretarány nélkül. Leipzig, 1899, W. Nietmanns Verlag, 6 p.+31+1 t.+27+1 p. XVII. kiadás. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal.
11838.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
cca 1910 A Magas Tátra turistatérképe, kiadja a M. Kir. Földmivelésügyi Minister, Kertész Tódor Tátrafüred, 1:50000, Schubert I. Bp. műintézetéből, hajtásoknál kis szakadások, 50x69 cm / Turist map of the Tatra, 50x69 cm
11839.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1928 Mit vesztett a magyar szinészet Trianon által? Rajzolta: Abonyi Zoltán. Az adatokat Erődi Jenő állította össze. A térkép B. Kovács Andor osztályvezető terve alapján készült. Magyar, német, angol, francia, és olasz nyelven. Bp., Országos Színészegyesület és Nyugdíjintézet Propaganda Osztálya, (Thália-ny.), ceruzás dátumozással, jó állapotban, 73x105 cm
11840.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
16
1908 Budapest Székesfőváros területének térképe, 1:5000, szerk. Székesfőváros Mérnöki Hivatala, kiadja: Székesfőváros Tanácsa, 69 lap, közte szélén több vágott, új mappában, rajta a régi címlappal, 58×40 cm
11841.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
1939 A Balaton térképe, 1:50 000, tervezete: M. Kir. Honvéd Térképészeti Intézet, két lapból álló térkép, szakadással, 63×92 cm
11842.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
14
1896 Budapest Székesfőváros Tervrajza, és Útmutatója, a térkép hátoldalán az Ezredéves Országos Kiállítás látképével(Mirkovszky Géza (1855-1899)) Bp., Posner Károly Lajos és Fia, térkép: 44,5x39,5 cm, teljes: 60x49 cm, látkép: 34x52 cm. Jó állapotban.
11843.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
cca 1914-1918 Rózsavölgyi Európai háború kézi térképe,1:3,900.000, litografált térkép, Bp., Rózsavölgyi és társa,(Lith. Bakács Albert), hajtás mentén szakadt, a boríték eleje leszakadt és szakadozott,69x99 cm
11844.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
1920 Magyarország gazdaságföldrajzi térképe, 1:15,00.000. Dr. Teleki Pál gróf és dr. Cholnoky Jenő közreműködésével hivatalos adatok alapján szerkesztette: dr. Fodor Ferenc. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., magyar, német és olasz nyelven, a boríték szakadt, 64x85 cm
11845.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
1921 Dufka Károly: Nyugat-Magyarország térképe, 1:300.000, Bp., Kartográfia, a Trianoni határokkal, és a népszavazásra jogosult területtel (Sopron és környéke), kiadói papírborítóval, 31x48 cm.
11846.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
38
1914 A háborús Európa térkép-karikatúrája 1914, rajzolta Varga Imre, kiadja: Zeizler Sándor, Bp., Rosenthal-ny., 1920. évben Aradon vették bejegyzéssel a hátoldalán, a hajtás mentén szakadt, a hajtás mentén sérüléssel, hiánnyal, 41x55 cm. Ritka!
11847.

1914 A háborús Európa térkép-karikatúrája 1914, rajzolta Varga Imre, kiadja: Zeizler Sándor, Bp., Rosenthal-ny., "1920. évben Aradon vették" bejegyzéssel a hátoldalán, a hajtás mentén szakadt, a hajtás mentén sérüléssel, hiánnyal, 41x55 cm. Ritka!

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
21

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft