Könyvek: Természettudomány, medicina

Tételek száma: 5

Varga Márton: A Gyönyörű Természet Tudománya. Magyarázta a Tüneményekből, és az új feltelálásokból Nemzete, s az ifjúság javára - -. I. kötet. Nagyvárad, 1808., Tichy János, 1 t. (Veis János-Karacs Ferenc, rézmetszetű díszcímlap)+16+563+XII p.+III t. (kihajtható táblák.) Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval, kopott, kissé sérült gerinccel, a címlapon kis sérüléssel, a kihajtható táblákon gyűrődéssel, kissé foltos lapokkal.
15155.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
[Kurr, Johann Gottlob von (1798-1870)] Dr. Kurr J. G.: Az ásványország képekben. A legfontosabb ásványok természetrajzi és műipari megismertetése rajzokban. Bp.,é.n., Pfeifer Ferdinánd, 28 p.+24 t. Színes kőnyomatú illusztrációval az elülső kötéstáblán, és (23) színes kőnyomatú táblával. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, a hátsó borító foltos, néhány lapon lapszéli szakadásokkal, három lapon gyerekfirka, ceruzás aláhúzásokkal, bejegyzésekkel, egy-két lapon folt, volt könyvtári példány. Ritka!
15156.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Deutsche Tierrassen. Berlin, 1912., Deutschen Landwirtschafts-Gesellschaft, 8+93+3 p.+53 (fekete-fehér fotókkal) t. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval./ In German language. Gilt-linen-binding, with worn and spotty cover.
15157.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
15158.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Selyemtenyésztési utasítás. Kiadja a magyar királyi földmívelésügyi ministerium Országos Selyemtenyésztési Felügyelősége Szegzárdon. Bp.,(1903), Franklin-ny., 6+191+1 p.+4 t.(Színes képtáblák, Bp., Posner-ny.) Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, benne papírborítóval is, a borító kopott, foltos, a kötéstáblák belseje és a szennylapok, valamint egy lap foltos, a borítón címkével.
15159.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft