https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/33/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Militaria-Katonasag~13881/Koreh-Endre-A-szekely-hadosztaly-es-a-dandar-tortenete-1918-1919-I-II-kot-Erdelyert~II2139824
2139824
15090
33
Books: Military
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
LeÃrás:
Kóréh Endre: A székely hadosztály és a dandár története. 1918-1919. I.-II. köt. Erdélyért. Bp.,(1931), Makkay Zoltán, 241+2 p;230+2 p. II. kiadás. Kiadói aranyozott félbőr sorozatkötésben, kis kopásnyomokkal, az I. kötet gerincén kis sérüléssel.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: kozár_edit