11082.
32. Lezárult nagyaukció
Porcelán
55 000 Ft
11
cca 1890 Fischer Budapest, jardiniere, kézzel festett, aranyozott áttört porcelánfajansz, jelzett "Fischer Budapest", öntött réz lábbal, apró kopásnyomokkal, 27×12 cm, m:20 cm