8 000 Ft
Jókai Mór: Fráter György. 1-5. kötet. (3 kötetben.) Jókai Mór Újabb Regényei. Bp.,1893, Révai, 183+1+186+1;222+1;235+1+4+283+1 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon díszkötésben, Aufrecht és Goldschmied, Gottermayer N. könyvkötő Budapesten, apró kopásnyomokkal.