cca 1900 Bosnien. Boszniát és Szarajevót bemutató keményhátú fotó leporello 12 képpel. Két kép sérült. Festett vászonkötésben / Bosnia leporello of 12 photos. (2 damaged) in linen binding 18x12 cm