Keleti Jenő (1920-1998): Két ház őszi tájban. Olaj, farost, jelzett, ü... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/32/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~13345/Keleti-Jeno-1920-1998-Ket-haz-oszi-tajban-Olaj-farost-jelzett-uvegezett-keretben-60C3977~II2030348
2030348
10046
32
28000
Kikiáltási ár:
28 000 Ft 75,68 EUR , 82,35 USD
Leírás: Keleti Jenő (1920-1998): Két ház őszi tájban. Olaj, farost, jelzett, üvegezett keretben, 60×70 cm
: turóczi_márk
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: