Festmények és grafikák

Tételek száma: 93

Vass Albert (1896-1969): Székelyház részlet 1931. Olaj, karton, jelzett, 16×11 cm
10084.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Viski János (1891-1987): Acsarkodó tehenek a Balatonban. Olaj, vászon, jelzett, foltos, 60×80 cm
10085.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Viski János (1891-1961): Téli lovas szán. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 60x80 cm
10086.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
Zádor István (1882-1963): Langeron ( Odessza). Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 23×35 cm
10087.

Kikiáltási ár:
18 000 Ft
48,65
52,94
Zemplényi Tivadar (1864-1917): Házudvar. Olaj, karton, jelzett, hibás keretben, 28×37 cm
10088.

Kikiáltási ár:
36 000 Ft
97,30
105,88
17
Zórád Géza (1896-1959): Kaszáló férfi a tópartnál. Olaj, vászon, jelzett, hibás keretben, 60×80 cm
10089.

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
Zórád Ernő (1911-2004): Meghiúsult rablás. (12 db lap), vegyes technika, papír, jelzés nélkül,apró folt néhány lapon, 30×40 cm (12×)
10090.

Kikiáltási ár:
160 000 Ft
432,43
470,59
cca 1895 Jelzés nélkül: Szent Miklós más szentek társaságában, orosz ikon, tojástempera, fa, hátulján feliratozva, kis sérülésekkel, lepattanásokkal, 22,5×17,5 cm /  cca 1895 Saint Nicholas in the company of other saints, Russian icon, egg tempera, on wood, without signs, with notes on its back, with minor signs of use and damages, 22,5×17,5 cm
10091.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
cca 1900 Jelzés nélkül: Győzedelmes Szent György, orosz ikon, tojástempera, fa, kis lepattanásokkal, 39×29,5 cm  cca 1900 Georgiy Pobedonosets, Saint George the Victorious, Russian icon, egg tempera, on wood, with minor faults, 39×29,5 cm
10092.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
36

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft