Militária

Tételek száma: 17

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. ICH BRING DIR GLÜCK szerencsehozó zománcozott medál 18db 5k-es érméből kialakított karkötőn T:2-,3 három sárgaréz kapocs hiányzik / Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. ICH BRING DIR GLÜCK enamelled lucky charm medallion on wristband made from 18pcs of 5 Kopeks C:VF-F three brass links missing
30315.

Osztrák-Magyar Monarchia ~1914-1918. "ICH BRING DIR GLÜCK" szerencsehozó zománcozott medál 18db 5k-es érméből kialakított karkötőn T:2-,3 három sárgaréz kapocs hiányzik / Austro-Hungarian Monarchy ~1914-1918. "ICH BRING DIR GLÜCK" enamelled lucky charm medallion on wristband made from 18pcs of 5 Kopeks C:VF-F three brass links missing

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
1914. Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem jelzett Ag kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:1-,2 /  Hungary 1914. Silver Gallantry Medal, IInd Class Ag decoration with hallmark, with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:AU,XF NMK: 133
30316.

1914. "Ferenc József II. osztályú Ezüst Vitézségi Érem" jelzett Ag kitüntetés mellszalaggal. Szign.: Tautenhayn T:1-,2 / Hungary 1914. "Silver Gallantry Medal, IInd Class" Ag decoration with hallmark, with ribbon. Sign.: Tautenhayn C:AU,XF NMK: 133

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
9
Osztrák-Magyar Monarchia 1916. K.u.K INFANTERIE BATTALION 3., 86. (Császári és Királyi 86. Gyalogezred, 3. Zászlóalj) Br sapkajelvény, vízszintes tűvel (27x41mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1916. K.u.K INFANTERIE BATTALION 3., 86. Br cap badge with horizontal pin (27x41mm) C:XF
30317.

Osztrák-Magyar Monarchia 1916. "K.u.K INFANTERIE BATTALION 3., 86. (Császári és Királyi 86. Gyalogezred, 3. Zászlóalj)" Br sapkajelvény, vízszintes tűvel (27x41mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1916. "K.u.K INFANTERIE BATTALION 3., 86." Br cap badge with horizontal pin (27x41mm) C:XF

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
19
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. Leopold Salvator Gyalogezred 10. Százada réz sapkajelvény, hátoldalán AUSGEF. ATELIER G. GURSCHNER WIEN VII/2 (31,5x34mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1917. K.u.K. Leopold Salvator Infanterie - 10. Kompagnie copper cap badge with AUSGEF. ATELIER G. GURSCHNER WIEN VII/2 mark on back (31,5x34mm) C:XF
30318.

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "Leopold Salvator Gyalogezred 10. Százada" réz sapkajelvény, hátoldalán "AUSGEF. ATELIER G. GURSCHNER WIEN VII/2" (31,5x34mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1917. "K.u.K. Leopold Salvator Infanterie - 10. Kompagnie" copper cap badge with "AUSGEF. ATELIER G. GURSCHNER WIEN VII/2" mark on back (31,5x34mm) C:XF

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Osztrák-Magyar Monarchia 1917. K.u.K.F.s. ART. B. 6. - 1914-1917 IN TREUE FEST AUF JEDER FRONT (Császári és Királyi 6. Tüzérzászlóalj - 1914-1917 Elszántan minden fronton) Zn sapkajelvény, függőleges tűvel, FORÜNDL IV. FLORAG 7 gyártói jelzéssel (48x35mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1917. K.u.K.F.s. ART. B. 6. - 1914-1917 IN TREUE FEST AUF JEDER FRONT Zn cap badge, with vertical pin and FORÜNDL IV. FLORAG 7 makers mark (48x35mm) C:XF
30319.

Osztrák-Magyar Monarchia 1917. "K.u.K.F.s. ART. B. 6. - 1914-1917 IN TREUE FEST AUF JEDER FRONT (Császári és Királyi 6. Tüzérzászlóalj - 1914-1917 Elszántan minden fronton)" Zn sapkajelvény, függőleges tűvel, "FORÜNDL IV. FLORAG 7" gyártói jelzéssel (48x35mm) T:2 / Austro-Hungarian Monarchy 1917. "K.u.K.F.s. ART. B. 6. - 1914-1917 IN TREUE FEST AUF JEDER FRONT" Zn cap badge, with vertical pin and "FORÜNDL IV. FLORAG 7" maker's mark (48x35mm) C:XF

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
30320.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
1917. Hadirepülőgépkiállítás érme - Budapest 1917 egyoldalas Br emlékérem (81,87g/61mm) T:2 / Hungary 1917. Hadirepülőgépkiállítás érme - Budapest 1917 (Millitary Airplane Exhibition - Budapest 1917) one-sided Br commemorative medallion (81,87g/61mm) C:XF
30321.

1917. "Hadirepülőgépkiállítás érme - Budapest 1917" egyoldalas Br emlékérem (81,87g/61mm) T:2 / Hungary 1917. "Hadirepülőgépkiállítás érme - Budapest 1917 (Millitary Airplane Exhibition - Budapest 1917)" one-sided Br commemorative medallion (81,87g/61mm) C:XF

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
1930. M. Kir. Bethlen Gábor 10. Honvéd Gyalogezred Tisztikara / Minden tettel hazádat szolgáld. Alapítva 1930. Április 5. - Emlékül 1924. VIII. 20. - 1930. VIII 1. Br emlékplakett. Szign.: v. SZ.K. (115,33g/75x57mm) T:1- /  Hungary 1930. Royal Hungarian 10th Gábor Bethlen Honvéd Infantry Regiment Br commemorative plaque. Sign.: v. SZ.K. (115,33g/75x57mm) C:AU
30322.

1930. "M. Kir. Bethlen Gábor 10. Honvéd Gyalogezred Tisztikara / Minden tettel hazádat szolgáld. Alapítva 1930. Április 5. - Emlékül 1924. VIII. 20. - 1930. VIII 1." Br emlékplakett. Szign.: v. SZ.K. (115,33g/75x57mm) T:1- / Hungary 1930. "Royal Hungarian 10th Gábor Bethlen Honvéd Infantry Regiment" Br commemorative plaque. Sign.: v. SZ.K. (115,33g/75x57mm) C:AU

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1936. Magyar Királyi Légügyi Hivatal - Emlékül Br emlékérem, hátoldalon gravírozva 1936 június 14. Repülőnap (43,19g/51mm) T:2 kis ph. /  Hungary 1936. Royal Hungarian Aviation Department Br commemorative medallion, engraved on reverse 1936 június 14. Repülőnap (43,19g/51mm) C:XF
30323.

1936. "Magyar Királyi Légügyi Hivatal - Emlékül" Br emlékérem, hátoldalon gravírozva "1936 június 14. Repülőnap" (43,19g/51mm) T:2 kis ph. / Hungary 1936. "Royal Hungarian Aviation Department" Br commemorative medallion, engraved on reverse "1936 június 14. Repülőnap" (43,19g/51mm) C:XF

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
1944. Szent László Hadosztály Al csapatjelvény (63,5x44mm) T:1- / Hungary 1944. Szent László Hadosztály (Saint Ladislaus Division) Al division badge (63,5x44mm) C:AU Sallay 99.
30324.

1944. "Szent László Hadosztály" Al csapatjelvény (63,5x44mm) T:1- / Hungary 1944. "Szent László Hadosztály (Saint Ladislaus Division)" Al division badge (63,5x44mm) C:AU Sallay 99.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
1949. A Magyar Népköztársasági Érdemrend V. fokozata zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és 2db nem hozzávaló miniatűrrel, sérült eredeti tokban T:2 zománchiba /  Hungary 1949. Order of Merit of the Hungarian Peoples Republic, 5th Grade enamelled gilt Br decoration with ribbon, thin ribbon and 2 not own miniatures, in damaged original case C:XF enamel error NMK 533.
30325.

Kikiáltási ár:
48 000 Ft
129,73
141,18
1953. Repülőnap Br kitűző (21mm) T:1- / Hungary 1953. Repülőnap (Aviaton day) Br pin (21mm) C:AU
30326.

1953. "Repülőnap" Br kitűző (21mm) T:1- / Hungary 1953. "Repülőnap (Aviaton day)" Br pin (21mm) C:AU

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft