Magyar és magyar verdejelű fém- és ezüstpénzek

Tételek száma: 43

1977. 200Ft Ag Magyar Nemzeti Múzeum / Sólyom (2xklf) jelzett próbaveret tervezet pár, PRÓBAVERET a hátlap bal felső részén T:BU,PP oxidáció, kis patina / Hungary 1977. 200 Forint Ag Hungarian National Museum / Falcon (2xdiff) a pair of marked trial strike plan, PRÓBAVERET mark on reverse, upper left C:BU,PP corrosion, small patina Adamo EME18.1
30161.

1977. 200Ft Ag "Magyar Nemzeti Múzeum / Sólyom" (2xklf) jelzett próbaveret tervezet pár, "PRÓBAVERET" a hátlap bal felső részén T:BU,PP oxidáció, kis patina / Hungary 1977. 200 Forint Ag "Hungarian National Museum / Falcon" (2xdiff) a pair of marked trial strike plan, "PRÓBAVERET" mark on reverse, upper left C:BU,PP corrosion, small patina Adamo EME18.1

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
1983. 100Ft alpakka Széchenyi István jelzett próbaveret tervezet, PRÓBAVERET az előlap jobb felső oldalán T:BU oxidáció / Hungary 1983. 100 Forint Alpacca István Széchenyi marked trial strike plan, PRÓBAVERET mark on obverse, upper right C:BU corrosion Adamo EME26
30162.

1983. 100Ft alpakka "Széchenyi István" jelzett próbaveret tervezet, "PRÓBAVERET" az előlap jobb felső oldalán T:BU oxidáció / Hungary 1983. 100 Forint Alpacca " István Széchenyi" marked trial strike plan, "PRÓBAVERET" mark on obverse, upper right C:BU corrosion Adamo EME26

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1983. 100Ft alpakka Széchenyi István jelzett próbaveret tervezet, PRÓBAVERET az előlap jobb felső oldalán T:PP oxidáció / Hungary 1983. 100 Forint Alpacca István Széchenyi marked trial strike plan, PRÓBAVERET mark on obverse, upper right C:PP corrosion Adamo EME26
30163.

1983. 100Ft alpakka "Széchenyi István" jelzett próbaveret tervezet, "PRÓBAVERET" az előlap jobb felső oldalán T:PP oxidáció / Hungary 1983. 100 Forint Alpacca " István Széchenyi" marked trial strike plan, "PRÓBAVERET" mark on obverse, upper right C:PP corrosion Adamo EME26

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
1999. 3000Ft Ag Az államalapítás 1000. évfordulója tanúsítvánnyal, dísztokban T:1- (eredetileg PP) sérült tok /  Hungary 1999. 3000 Forint Ag 1000th Anniversary of the Foundation of Hungary with certificate in case C:AU (originally PP) damaged case Adamo EM160
30164.

1999. 3000Ft Ag "Az államalapítás 1000. évfordulója" tanúsítvánnyal, dísztokban T:1- (eredetileg PP) sérült tok / Hungary 1999. 3000 Forint Ag "1000th Anniversary of the Foundation of Hungary" with certificate in case C:AU (originally PP) damaged case Adamo EM160

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
2000. 200Ft Cu-Ni-Zn 2000. évforduló / Rodin: a Gondolkodó, a Naprendszer próbaverete. Csak 6db készült! T:BU RR! /  Hungary 2000. 200 Forint Cu-Ni-Zn End of Millennium trial strike. Only 6pcs made! C:BU VERY RARE!  Adamo EM164
30165.

2000. 200Ft Cu-Ni-Zn "2000. évforduló / Rodin: a Gondolkodó, a Naprendszer" próbaverete. Csak 6db készült! T:BU RR! / Hungary 2000. 200 Forint Cu-Ni-Zn "End of Millennium" trial strike. Only 6pcs made! C:BU VERY RARE! Adamo EM164

Kikiáltási ár:
220 000 Ft
594,59
647,06
2006. 5000Ft Ag Nándorfehérvári diadal tanúsítvánnyal T:PP / Hungary 2006. 5000Ft Ag 550th Anniversary of the Victory at Nándorfehérvár with certificate C:PP Adamo EM204
30166.

2006. 5000Ft Ag "Nándorfehérvári diadal" tanúsítvánnyal T:PP / Hungary 2006. 5000Ft Ag "550th Anniversary of the Victory at Nándorfehérvár" with certificate C:PP Adamo EM204

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
2006. 5000Ft Ag Nándorfehérvári diadal tanúsítvánnyal T:BU / Hungary 2006. 5000Ft Ag 550th Anniversary of the Victory at Nándorfehérvár with certificate C:BU Adamo EM204
30167.

2006. 5000Ft Ag "Nándorfehérvári diadal" tanúsítvánnyal T:BU / Hungary 2006. 5000Ft Ag "550th Anniversary of the Victory at Nándorfehérvár" with certificate C:BU Adamo EM204

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft