Hungarian coins and coins with Hungarian mint marks
Numizmatika
30161.
1977. 200Ft Ag "Magyar Nemzeti Múzeum / Sólyom" (2xklf) jelzett próbaveret tervezet pár, "PRÓBAVERET" a hátlap bal felső részén T:BU,PP oxidáció, kis patina
/ Hungary 1977. 200 Forint Ag "Hungarian National Museum / Falcon" (2xdiff) a pair of marked trial strike plan, "PRÓBAVERET" mark on reverse, upper left C:BU,PP corrosion, small patina
Adamo EME18.1
Numizmatika
30162.
1983. 100Ft alpakka "Széchenyi István" jelzett próbaveret tervezet, "PRÓBAVERET" az előlap jobb felső oldalán T:BU oxidáció
/ Hungary 1983. 100 Forint Alpacca " István Széchenyi" marked trial strike plan, "PRÓBAVERET" mark on obverse, upper right C:BU corrosion
Adamo EME26
Numizmatika
30163.
1983. 100Ft alpakka "Széchenyi István" jelzett próbaveret tervezet, "PRÓBAVERET" az előlap jobb felső oldalán T:PP oxidáció
/ Hungary 1983. 100 Forint Alpacca " István Széchenyi" marked trial strike plan, "PRÓBAVERET" mark on obverse, upper right C:PP corrosion
Adamo EME26
Numizmatika
30164.
1999. 3000Ft Ag "Az államalapítás 1000. évfordulója" tanúsítvánnyal, dísztokban T:1- (eredetileg PP) sérült tok /
Hungary 1999. 3000 Forint Ag "1000th Anniversary of the Foundation of Hungary" with certificate in case C:AU (originally PP) damaged case
Adamo EM160
Numizmatika
30166.
2006. 5000Ft Ag "Nándorfehérvári diadal" tanúsítvánnyal T:PP / Hungary 2006. 5000Ft Ag "550th Anniversary of the Victory at Nándorfehérvár" with certificate C:PP Adamo EM204
Numizmatika
30167.
2006. 5000Ft Ag "Nándorfehérvári diadal" tanúsítvánnyal T:BU / Hungary 2006. 5000Ft Ag "550th Anniversary of the Victory at Nándorfehérvár" with certificate C:BU Adamo EM204