Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 38

Finnország 1969. Finn Oroszlán Rend, lovagi I. osztály aranyozott, zománcozott, jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban, adományozói okirattal (40mm) T:1- elszíneződés a zománcon /  / Finland 1969. Order of the Lion of Finland (Suomen Leijonan Ritarikunta), knight first class gold plated, enamelled, hallmarked Ag decoration with ribbon, in original case and with awarding document (40mm) C:AU discolored enamell
30366.

Finnország 1969. "Finn Oroszlán Rend, lovagi I. osztály" aranyozott, zománcozott, jelzett Ag kitüntetés mellszalagon, eredeti dísztokban, adományozói okirattal (40mm) T:1- elszíneződés a zománcon / / Finland 1969. "Order of the Lion of Finland (Suomen Leijonan Ritarikunta), knight first class" gold plated, enamelled, hallmarked Ag decoration with ribbon, in original case and with awarding document (40mm) C:AU discolored enamell

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Kínai Császárság 1910.Kettős Sárkány Rend II. osztály, III. fokozatának kitüntetése és csillaga részben zománcozott és aranyozott Ag kitüntetés a csillagával eredeti adományozói dísztokban, vállszalaggal, valamint az eredeti adományozói okirattal. Mindkettőben faragott korall. A kitüntetést egy japán kereskedelmi miniszterhelyettes kapta a Csing-dinasztiától. (a medál 27,92g/47mm; a csillag 51,33g/78mm) T:1- csak apróbb zománcsérülések, tok belsejében kis sérülés /  Chinese Empire 1910. Order of the Double Dragon, Second Class, Third Grade medal and star partially enamelled and gold plated Ag medal and star in original case with sash ribbon and also the original awarding document. Both with engraved coral. The decoration was awarded by the Qing dynasty to a Japanese deputy minister of commerce. (the medal 27,92g/47mm; the star 51,33g/78mm) C:AU only tiny enamell errors, slighty damage inside the case
30367.

Kínai Császárság 1910."Kettős Sárkány Rend II. osztály, III. fokozatának kitüntetése és csillaga" részben zománcozott és aranyozott Ag kitüntetés a csillagával eredeti adományozói dísztokban, vállszalaggal, valamint az eredeti adományozói okirattal. Mindkettőben faragott korall. A kitüntetést egy japán kereskedelmi miniszterhelyettes kapta a Csing-dinasztiától. (a medál 27,92g/47mm; a csillag 51,33g/78mm) T:1- csak apróbb zománcsérülések, tok belsejében kis sérülés / Chinese Empire 1910. "Order of the Double Dragon, Second Class, Third Grade medal and star" partially enamelled and gold plated Ag medal and star in original case with sash ribbon and also the original awarding document. Both with engraved coral. The decoration was awarded by the Qing dynasty to a Japanese deputy minister of commerce. (the medal 27,92g/47mm; the star 51,33g/78mm) C:AU only tiny enamell errors, slighty damage inside the case

Kikiáltási ár:
1 700 000 Ft
4 594,59
5 000,00
Lettország 1924. Három Csillag Érdemrend középkereszt? aranyozott és zománcozott, jelzett Ag kitüntetés, nem saját nyakszalaggal. F.M. gyártói jelzéssel és 875 ezüstjelzéssel (45x70mm) T:2 /  Latvia 1924. Order of the Three Stars Commander Cross? gold plated, enamelled and hallmarked Ag decoration with not original ribbon. Also with F.M. makers mark and 875 hallmark (45x70mm) C:XF
30368.

Kikiáltási ár:
90 000 Ft
243,24
264,71
Nagy-Britannia 1908. Londoni Olimpiai Játékok 1908 - Versenyző zománcozott jelvény, kék zománccal, hátlapon 949 sorszámmal és VAUGHTON BIRM(INGHAM) gyártói jelzéssel (30,5mm) T:2 / Great Britain 1908. Olympic Games London 1908 - Competitor enamelled badge, blue enamel, with 949 serial number on reverse and VAUGHTON BIRM(INGHAM) makers mark (30,5mm) C:XF
30369.

Nagy-Britannia 1908. "Londoni Olimpiai Játékok 1908 - Versenyző" zománcozott jelvény, kék zománccal, hátlapon "949" sorszámmal és "VAUGHTON BIRM(INGHAM)" gyártói jelzéssel (30,5mm) T:2 / Great Britain 1908. "Olympic Games London 1908 - Competitor" enamelled badge, blue enamel, with "949" serial number on reverse and "VAUGHTON BIRM(INGHAM)" makers mark (30,5mm) C:XF

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88
Német Harmadik Birodalom 1933. Jugend im Kampf um Arbeit und Boden fém jelvény (31mm) T:2 / German Third Reich 1933. Jugend im Kampf um Arbeit und Boden metal badge (31mm) T:XF
30370.

Német Harmadik Birodalom 1933. "Jugend im Kampf um Arbeit und Boden" fém jelvény (31mm) T:2 / German Third Reich 1933. "Jugend im Kampf um Arbeit und Boden" metal badge (31mm) T:XF

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Német Harmadik Birodalom 1936. XI. Olimpia Berlin zománcozott olimpiai jelvény, W. REDO SAARLAUTERN - GES. GESCH. gyártói jelzéssel (30x33mm) T:2,2- zománchiba / German Third Reich 1936. XI. Olympiade Berlin enamelled Olympic badge, with W. REDO SAARLAUTERN - GES. GESCH. makers mark (30x33mm) C:XF,VF enamel error
30371.

Német Harmadik Birodalom 1936. "XI. Olimpia Berlin" zománcozott olimpiai jelvény, "W. REDO SAARLAUTERN - GES. GESCH." gyártói jelzéssel (30x33mm) T:2,2- zománchiba / German Third Reich 1936. "XI. Olympiade Berlin" enamelled Olympic badge, with "W. REDO SAARLAUTERN - GES. GESCH." makers mark (30x33mm) C:XF,VF enamel error

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Német Harmadik Birodalom 1938. Nemzetközi Kézműves Kiállítás Berlin 1938. zománcozott fém jelvény, magyar nemzetiszín szalaggal, hátlapon E.F. Wiedmann - Frankfurt jelzéssel T:1- / German Third Reich 1938. Internationale Handwerks Ausstellung Berlin 1938. enamelled metal badge with Hungarian national colors ribbon, E.F. Wiedmann - Frankfurt mark on its back C:XF
30372.

Német Harmadik Birodalom 1938. "Nemzetközi Kézműves Kiállítás Berlin 1938." zománcozott fém jelvény, magyar nemzetiszín szalaggal, hátlapon "E.F. Wiedmann - Frankfurt" jelzéssel T:1- / German Third Reich 1938. "Internationale Handwerks Ausstellung Berlin 1938." enamelled metal badge with Hungarian national colors ribbon, "E.F. Wiedmann - Frankfurt" mark on its back C:XF

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
30373.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
Olaszország DN Zománcozott, jelzett Br olimpiai részvételi jelvény (16,5x20,5mm) T:2 / Italy ND Enamelled Br olympic participation badge (16,5x20,5mm) C:XF
30374.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
10
Spanyolország ~1900-1975. Katolikus Izabella-rend középkereszt aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül, nyakszalagon (~53x80mm) T:2,2- több zománchiány Spain ~1900-1975. Order of Isabella the Catholic Commander Cross gold plated and enamelled decoration, unmarked, with neck ribbon (~53x80mm) C:XF,VF enamell missing in several places
30375.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Spanyolország ~1900-1975. Katolikus Izabella-rend középkeresztjének csillaga aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül (72x72mm) T:2,2- zománchiba,zománchiány Spain ~1900-1975. Order of Isabella the Catholic I Class Commander Star gold plated and enamelled decoration, unmarked (72x72mm) C:XF,VF enamell error,enamell missing
30376.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Spanyolország ~1938-1975. Katolikus Izabella-rend nagykeresztjének csillaga aranyozott és zománcozott kitüntetés, jelzés nélkül, hátoldalán Fabrique de Ordres Francais et Etrangers - Paris gyártói jelzés (76x76mm) T:2- zománchibák, zománchiány, előlapi medalion javított/ragasztott Spain ~1938-1975. Order of Isabella the Catholic Star of Grand Cross gold plated and enamelled decoration, unmarked, with Fabrique de Ordres Francais et Etrangers - Paris on reverse (76x76mm) C:VF enamell errors, enamell missing, the obverse medallion is repaired/glued
30377.

Kikiáltási ár:
70 000 Ft
189,19
205,88

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft