Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 38

~1948. TÜKER NV (Tüzelőanyag-nagykereskedelmi Nemzeti Vállalat) zománcozott Br jelvény, hátoldalán BENE BÉLA BPEST IV. VÁCI U. 76. gyártói jelzéssel (53x72mm) T:2 kis zománchiba, sérült rögzítők a hátoldalán /  Hungary ~1948. TÜKER NV enamelled Br badge with BENE BÉLA BPEST IV. VÁCI U. 76. makers mark on reverse (53x72mm) C:XF small enamell error, damaged pins on reverse
30354.

~1948. "TÜKER NV (Tüzelőanyag-nagykereskedelmi Nemzeti Vállalat)" zománcozott Br jelvény, hátoldalán "BENE BÉLA BPEST IV. VÁCI U. 76." gyártói jelzéssel (53x72mm) T:2 kis zománchiba, sérült rögzítők a hátoldalán / Hungary ~1948. "TÜKER NV" enamelled Br badge with "BENE BÉLA BPEST IV. VÁCI U. 76." makers mark on reverse (53x72mm) C:XF small enamell error, damaged pins on reverse

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1948. A Magyar Munka Érdemrend ezüst fokozata ezüstözött és zománcozott Br kitüntetés sérült mellszalagon, hátoldalán 1948 évszámmal, eredeti dísztokban T:2 RR! /  Hungary 1948. Hungarian Order of Labour, Silver Grade enamelled and silver plated Br decoration with damaged ribbon, with 1948 date on reverse, in original case C:XF VERY RARE! NMK 510.
30355.

1948. "A Magyar Munka Érdemrend ezüst fokozata" ezüstözött és zománcozott Br kitüntetés sérült mellszalagon, hátoldalán "1948" évszámmal, eredeti dísztokban T:2 RR! / Hungary 1948. " Hungarian Order of Labour, Silver Grade" enamelled and silver plated Br decoration with damaged ribbon, with "1948" date on reverse, in original case C:XF VERY RARE! NMK 510.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
29
1948. Magyar Köztársasági Érdemérem arany fokozat kitüntetés adományozói oklevele szárazpecséttel és Dinnyés Lajos aláírásával. /  Hungary 1948. Merit Medal of the Hungarian Republic, Golden Grade awarding document with embossed stamp and the signature of Lajos Dinnyés prime minister of Hungary.
30356.

1948. "Magyar Köztársasági Érdemérem arany fokozat" kitüntetés adományozói oklevele szárazpecséttel és Dinnyés Lajos aláírásával. / Hungary 1948. "Merit Medal of the Hungarian Republic, Golden Grade" awarding document with embossed stamp and the signature of Lajos Dinnyés prime minister of Hungary.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
23
~1949-1956. Érdemes Sportoló zománcozott Br jelvény (30x26mm) T:2 / Hungary ~1949-1956. Érdemes Sportoló (Title for the Athlete of Merit) enamelled Br badge (30x26mm) C:XF
30357.

~1949-1956. "Érdemes Sportoló" zománcozott Br jelvény (30x26mm) T:2 / Hungary ~1949-1956. "Érdemes Sportoló (Title for the Athlete of Merit)" enamelled Br badge (30x26mm) C:XF

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1961. KATE zománcozott fém túrajelvény (30x32mm), mellette a jelvény készítéséhez használt verőtő. (69mm) T:2 /  Hungary 1961. KATE enamelled metal tour badge (30x32mm), with the metal die used to make the badge. (69mm) C:XF
30358.

1961. "KATE" zománcozott fém túrajelvény (30x32mm), mellette a jelvény készítéséhez használt verőtő. (69mm) T:2 / Hungary 1961. "KATE" enamelled metal tour badge (30x32mm), with the metal die used to make the badge. (69mm) C:XF

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1984. Április Negyedike Érdemrend aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti, kopottas bordó dísztokban + adományozói okirattal T:1- / Hungary 1984. Order of Merit of April Fourth with ribbon, miniature and miniature ribbon in original, worn red case + with awarding certificate C:AU  NMK 720.
30359.

1984. "Április Negyedike Érdemrend" aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávon miniatűrrel, eredeti, kopottas bordó dísztokban + adományozói okirattal T:1- / Hungary 1984. "Order of Merit of April Fourth" with ribbon, miniature and miniature ribbon in original, worn red case + with awarding certificate C:AU NMK 720.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1991. Magyar Köztársaság Arany Érdemkereszt, polgári tagozat aranyozott Br kitüntetés, szalagsávval, adományozói okirattal, eredeti tokban T:1 / Hungary 1991. Golden Cross of Merit of the Hungarian Republic, Civil Grade gilt Br decoration with service ribbon and award document in original case C:UNC NMK.: 743
30360.

1991. "Magyar Köztársaság Arany Érdemkereszt, polgári tagozat" aranyozott Br kitüntetés, szalagsávval, adományozói okirattal, eredeti tokban T:1 / Hungary 1991. "Golden Cross of Merit of the Hungarian Republic, Civil Grade" gilt Br decoration with service ribbon and award document in original case C:UNC NMK.: 743

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Amerikai Egyesült Államok DN zománcozott olimpiai Br jelvény (18x21mm) T:2 / USA ND enamelled Olyimpic badge, Br (18x21mm) C:XF
30361.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Ausztrália 1956. Olympic Games - Melbourne zománcozott fém jelvény, hátlapon 2809 sorszámmal és K.C. LUKE MELBOURNE gyártói jelzéssel (31x52mm) T:2 / Australia 1956. Olympic Games - Melbourne enamelled badge, with 2809 serial number on reverse and K.C. LUKE MELBOURNE makers mark (31x52mm) C:XF
30362.

Ausztrália 1956. "Olympic Games - Melbourne" zománcozott fém jelvény, hátlapon "2809" sorszámmal és "K.C. LUKE MELBOURNE" gyártói jelzéssel (31x52mm) T:2 / Australia 1956. "Olympic Games - Melbourne" enamelled badge, with "2809" serial number on reverse and "K.C. LUKE MELBOURNE" maker's mark (31x52mm) C:XF

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Ausztria DN ÖAEC (Osztrák Aero Klub) részben zománcozott fém jelvény (46x29mm) + DN ÖAEC (Osztrák Aero Klub) részben zománcozott fém jelvény (29x18mm) T:2 / Austria ND ÖAEC (Austrian Aero Club) partially enamelled badge (46x29mm) + ND ÖAEC (Austrian Aero Club) partially enamelled badge (29x18mm) C:XF
30363.

Ausztria DN "ÖAEC (Osztrák Aero Klub)" részben zománcozott fém jelvény (46x29mm) + DN "ÖAEC (Osztrák Aero Klub)" részben zománcozott fém jelvény (29x18mm) T:2 / Austria ND "ÖAEC (Austrian Aero Club)" partially enamelled badge (46x29mm) + ND "ÖAEC (Austrian Aero Club)" partially enamelled badge (29x18mm) C:XF

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
30364.

Kikiáltási ár:
80 000 Ft
216,22
235,29
Finnország 1952. XV. Olimpia - Helsinki zománcozott fém jelvény (32x48mm) T:2 / Finland 1952. XV Olympia - Helsinki enamelled badge (32x48mm) C:XF
30365.

Finnország 1952. "XV. Olimpia - Helsinki" zománcozott fém jelvény (32x48mm) T:2 / Finland 1952. "XV Olympia - Helsinki" enamelled badge (32x48mm) C:XF

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft