15010.
31. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Utazás, helytörténet
6 000 Ft
Dr. Gáspár Ferenc: Hét év a tengeren. Egy tengerészorvos naplójából. Bp.,[1903],Singer és Wolfner, (Budapesti Hírlap Nyomda), VIII+527 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói illusztrált, festett egészvászon-kötésben, festett lapélekkel, kiadói sérült karton védőtokban, ezt leszámítva szép állapotban.