5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Ferenczy Gyula: A czivilizáció bölcsője. A Nílus és Eufrátesz mellékeinek legrégibb története. Debrecen, 1900, László Albert,(Csokonai-ny.), 199 p. Későbbi félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval, tulajdonosi névbélyegzővel, és névbejegyzéssel.