Szobovits Ferdinánd: Az árva-ügyek, s azok gyakorlati vezetésének módja a magas kormány rendeletek, s legujabb törvényekre alapítva. Közhasználatul: írta: - -. I-II. kötet. (Egyben.) I. kötet: Elméleti rész. Ügykezelés rendje. II. kötet: Gyakorlati rész az árva ügyek, s azok rendszeres vezetéséhez. Függelék a II.-ik kötethez. Nagykanizsa, 1854, Markbreiter J.-ny., 141+7; 4+148 p.+ 6 t.(kihajtható tábla.)+LXVIII+2 p. Korabeli díszes egészbőr-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzővel, az elülső kötéstábla belsején átsatírozott szerzői dedikációval.