1894 Szabadkőműves jelvény Aranyozott fém. Johann Wagner & Sohn, Berli... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/31/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Szabadkomuvesseg~12800/1894-Szabadkomuves-jelveny-Aranyozott-fem-Johann-Wagner-Sohn-Berlin-jelzett-ekszeresz-dobo~II1926283
1926283
11914
31
60000
Freemasonry
Kikiáltási ár:
60 000 Ft 162,16 EUR , 176,47 USD
Leírás: 1894 Szabadkőműves jelvény Aranyozott fém. Johann Wagner & Sohn, Berlin jelzett ékszerész dobozban / Freemason badge in signed box. 7,7 cm
: turóczi_márk