Kerámia Tételek száma: 16
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1928433
11088
31
Ceramics
Komlós kerámia bika pár. Mázas kerámia, jelzett. egyiken minimális mázhiba. m: 17 cm 1924490
11089
31
24000
Ceramics
Körmöczbányai fajansz dísz tál virág dekorral, Herkulesfürdő felirattal. Jelzett. d:34 cm 1948339
11090
31
70000
Ceramics
XIX. sz. első fele: MS jelzéssel ónfedeles céh kancsó. Festett, mázas kerámia, lepattanással, / Guild jar. Ceramic with tin lid. 27 cm 1948348
11091
31
36000
Ceramics
XIX. sz.: Jelzés nélkül. Keleti szent ember. Porcelánfajansz. Mázas. 27 cm / Oriental priest. Fayance 27 cm. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft