Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 37

Amerikai Egyesült Államok 1969. Mans first lunar landing - Apollo 11 / John F. Kennedy (Az első ember a holdon - Apolló 11 / John F. Kennedy) jelzett Br emlékérem (156,77g/70mm) T:1- szennyeződés / USA 1969. Mans first lunar landing - Apollo 11 / John F. Kennedy hallmarked Br commemorative medal (156,77g/70mm) C:AU stain
30433.

Amerikai Egyesült Államok 1969. "Man's first lunar landing - Apollo 11 / John F. Kennedy (Az első ember a holdon - Apolló 11 / John F. Kennedy)" jelzett Br emlékérem (156,77g/70mm) T:1- szennyeződés / USA 1969. "Man's first lunar landing - Apollo 11 / John F. Kennedy" hallmarked Br commemorative medal (156,77g/70mm) C:AU stain

Kikiáltási ár:
8 500 Ft
22,97
Amerikai Egyesült Államok 1981-1983. A világ 100 leghíresebb bélyege 100db-os miniatűr Ag emlékérem gyűjtemény, bontatlan eredeti csomagolásban, német nyelvű leírással, csipesszel és dísztokkal T:1,PP / USA 1981-1983. Die 100 berühmtesten Briefmarken der Welt (The 100 most famous Stamps of the World) 100pcs of miniature Ag commemorative medallions, in unopened package, with german language information sheets, a tong and display case C:UNC,PP
30434.

Amerikai Egyesült Államok 1981-1983. "A világ 100 leghíresebb bélyege" 100db-os miniatűr Ag emlékérem gyűjtemény, bontatlan eredeti csomagolásban, német nyelvű leírással, csipesszel és dísztokkal T:1,PP / USA 1981-1983. "Die 100 berühmtesten Briefmarken der Welt (The 100 most famous Stamps of the World)" 100pcs of miniature Ag commemorative medallions, in unopened package, with german language information sheets, a tong and display case C:UNC,PP

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Ausztria 1885? Rudolf koronaherceg és Stefánia Br egyoldalas emlékplakett. Szign.: Jos. Würbel (350,9g/106mm) T:2 ph.,ü. /  Austria 1885? Crown Prince Rudolf and Stephanie - DAT FLOREM STEPHANIA RVDOLPHO Br one sided commemorative plaque. Sign.: Jos Würbel (350,9g/106mm) C:XF edge error, ding
30435.

Ausztria 1885? "Rudolf koronaherceg és Stefánia" Br egyoldalas emlékplakett. Szign.: Jos. Würbel (350,9g/106mm) T:2 ph.,ü. / Austria 1885? "Crown Prince Rudolf and Stephanie - DAT FLOREM STEPHANIA RVDOLPHO" Br one sided commemorative plaque. Sign.: Jos Würbel (350,9g/106mm) C:XF edge error, ding

Kikiáltási ár:
65 000 Ft
175,68
191,18
Ausztria 1888. Mária Terézia / Mária Terézia-emlékmű Br emlékérem, peremén gyártói jelzéssel. Szign.: Anton Scharff (110,78g/64mm) T:1- /  Austria 1888. Maria Theresia / Maria Theresia monument in Vienna Br commemorative medal. Sign.: Anton Scharff (110,78g/64mm) C:AU
30436.

Ausztria 1888. "Mária Terézia / Mária Terézia-emlékmű" Br emlékérem, peremén gyártói jelzéssel. Szign.: Anton Scharff (110,78g/64mm) T:1- / Austria 1888. "Maria Theresia / Maria Theresia monument in Vienna" Br commemorative medal. Sign.: Anton Scharff (110,78g/64mm) C:AU

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
9
Ausztria / Mürzzuschlag 1931. Wintersport Oympiade SASI - Sozialistischen Arbeiter-Sportinternationale (Téli Olimpia - Szocialista Munkás Sportinternacionálé) fém plakett, sarkainál fúrt lyukak (233,46g/82x122mm) T:2- patina / Austria Mürzzuschlag 1931. Wintersport Oympiade SASI - Sozialistischen Arbeiter-Sportinternationale (Winter Olympiad - Socialist Workers Sportinternationale) metal plaque with drilled holes at each corner  (233,46g/82x122mm) C:VF patina
30437.

Ausztria / Mürzzuschlag 1931. "Wintersport Oympiade SASI - Sozialistischen Arbeiter-Sportinternationale (Téli Olimpia - Szocialista Munkás Sportinternacionálé)" fém plakett, sarkainál fúrt lyukak (233,46g/82x122mm) T:2- patina / Austria Mürzzuschlag 1931. "Wintersport Oympiade SASI - Sozialistischen Arbeiter-Sportinternationale (Winter Olympiad - Socialist Workers Sportinternationale)" metal plaque with drilled holes at each corner (233,46g/82x122mm) C:VF patina

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Osztrák Németalföld 1732. Conrad dUrsel gróf / Namur Br emlékérem (8,72g/32mm) T:2 /  Austrian Netherlands 1732. Conrad Duke dUrsel / Namur Br commemorative medal (8,72g/32mm) C:XF
30438.

Osztrák Németalföld 1732. "Conrad d'Ursel gróf / Namur" Br emlékérem (8,72g/32mm) T:2 / Austrian Netherlands 1732. "Conrad Duke d'Ursel / Namur" Br commemorative medal (8,72g/32mm) C:XF

Kikiáltási ár:
7 500 Ft
20,27
22,06
Osztrák Németalföld 1794. Brabant hódolata II. Ferenc császárnak Br zseton (3,57g/22mm) T:2 /  Austrian Netherlands 1794. Homage of Brabant to Emperor Franz II Br jeton (3,57g/22mm) C:XF
30439.

Osztrák Németalföld 1794. "Brabant hódolata II. Ferenc császárnak" Br zseton (3,57g/22mm) T:2 / Austrian Netherlands 1794. "Homage of Brabant to Emperor Franz II" Br jeton (3,57g/22mm) C:XF

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Belgium 1993. Europalia in Belgium - Mexico (Europalia nemzetközi művészeti fesztivál Belgium - Mexikó) Br emlékérem, peremén FIBRU BRUSSELS gyártói jelzéssel. Szign.: Lorenze Rafaet (200,98g/79mm) T:1- / Belgium 1993. Europalia in Belgium - Mexico Br commemorative medal of Europalia international arts festival with FIBRU BRUSSELS makers mark on edge. Sign.: Lorenze Rafaet (200,98g/79mm) C:AU
30440.

Belgium 1993. "Europalia in Belgium - Mexico (Europalia nemzetközi művészeti fesztivál Belgium - Mexikó)" Br emlékérem, peremén "FIBRU BRUSSELS" gyártói jelzéssel. Szign.: Lorenze Rafaet (200,98g/79mm) T:1- / Belgium 1993. "Europalia in Belgium - Mexico" Br commemorative medal of Europalia international arts festival with "FIBRU BRUSSELS" makers mark on edge. Sign.: Lorenze Rafaet (200,98g/79mm) C:AU

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Csehszlovákia 1969. Propter Merita - Societas Medicorvm Slovaciae (Érdemért - Szlovák Orvosi Társaság) aranyozott Br plakett. Szign.: Cvegrosova Ludmilla(?) (151,03g/70mm) T:1- kis ph. / Czechoslovakia 1969. Propter Merita - Societas Medicorvm Slovaciae (For service - Slovakian Medical Society) gold plated Br plaque. Sign.: Ludmilla Cvegrosova(?) (151,03g/70mm) C:AU small edge error
30441.

Csehszlovákia 1969. "Propter Merita - Societas Medicorvm Slovaciae (Érdemért - Szlovák Orvosi Társaság)" aranyozott Br plakett. Szign.: Cvegrosova Ludmilla(?) (151,03g/70mm) T:1- kis ph. / Czechoslovakia 1969. "Propter Merita - Societas Medicorvm Slovaciae (For service - Slovakian Medical Society)" gold plated Br plaque. Sign.: Ludmilla Cvegrosova(?) (151,03g/70mm) C:AU small edge error

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Franciaország ~1900-1910. On ne pevt etre hevrevx qve les vns par les avtres / LVnion dv Commerce - Société Philanthropiqve fondée a Paris en 1847 (Csak egymásért lehetünk boldogok / Szakszervezet(?) - Filantróp Társaság, alapítva Párizsban 1847-ben) Mr. Mulot Alfred számára, peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: E. Mouchon (65,48g/50mm) T:1-,2 apró ph. / France ~1900-1910. On ne pevt etre hevrevx qve les vns par les avtres / LVnion dv Commerce - Société Philanthropiqve fondée a Paris en 1847 (We can only be happy for each other / Trade-union(?) - Philanthropic Society founded in Paris in 1847) for Mr. Mulot Alfred, Ag commemorative medal, marked on edge. Sign.: E. Mouchon (65,48g/50mm) C:AU,XF tiny edge error
30442.

Franciaország ~1900-1910. "On ne pevt etre hevrevx qve les vns par les avtres / L'Vnion dv Commerce - Société Philanthropiqve fondée a Paris en 1847 (Csak egymásért lehetünk boldogok / Szakszervezet(?) - Filantróp Társaság, alapítva Párizsban 1847-ben)" Mr. Mulot Alfred számára, peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: E. Mouchon (65,48g/50mm) T:1-,2 apró ph. / France ~1900-1910. "On ne pevt etre hevrevx qve les vns par les avtres / L'Vnion dv Commerce - Société Philanthropiqve fondée a Paris en 1847 (We can only be happy for each other / Trade-union(?) - Philanthropic Society founded in Paris in 1847)" for Mr. Mulot Alfred, Ag commemorative medal, marked on edge. Sign.: E. Mouchon (65,48g/50mm) C:AU,XF tiny edge error

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Franciaország 1900. Qui nAcquiert Point Perd / Ministere de linstruction Publique - Cours dAdultes - Barthe Antoine Répétiteur Gal. au Lycée de Toulouse (Közoktatási Minisztérium - Felnőttképzés - Barthes Antoine, Toulouse-i Gimnázium) peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: Alphée Dubois (65,64g/50mm) T:2 apró ph. / France 1900. Qui nAcquiert Point Perd / Ministere de linstruction Publique - Cours dAdultes - Barthe Antoine Répétiteur Gal. au Lycée de Toulouse (Ministry of Public Education - Adult education - Barthes Antoine, High School of Toulouse) Ag commemorative medal, marked on edge. Sign.: Alphée Dubois (65,64g/50mm) C:XF tiny edge error
30443.

Franciaország 1900. "Qui n'Acquiert Point Perd / Ministere de l'instruction Publique - Cours d'Adultes - Barthe Antoine Répétiteur Gal. au Lycée de Toulouse (Közoktatási Minisztérium - Felnőttképzés - Barthes Antoine, Toulouse-i Gimnázium)" peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: Alphée Dubois (65,64g/50mm) T:2 apró ph. / France 1900. "Qui n'Acquiert Point Perd / Ministere de l'instruction Publique - Cours d'Adultes - Barthe Antoine Répétiteur Gal. au Lycée de Toulouse (Ministry of Public Education - Adult education - Barthes Antoine, High School of Toulouse)" Ag commemorative medal, marked on edge. Sign.: Alphée Dubois (65,64g/50mm) C:XF tiny edge error

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Franciaország 1901. Departement de Seine et Oise / République Francaise - Prix du Conseil General (Seine és Oise megye / Francia Köztársaság - Tanács díja) Mr. Marion részére, peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: Daniel-Dupuis (66,68g/50mm) T:2 ph.  / France 1901. Departement de Seine et Oise / République Francaise - Prix du Conseil General (Département of Seine and Oise / Frech Republic - Prize of General Council) for Mr. Marion, Ag commemorative plaque, marked on edge. Sign.: Daniel-Dupuis (66,68g/50mm) C:XF edge error
30444.

Franciaország 1901. "Departement de Seine et Oise / République Francaise - Prix du Conseil General (Seine és Oise megye / Francia Köztársaság - Tanács díja)" Mr. Marion részére, peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: Daniel-Dupuis (66,68g/50mm) T:2 ph. / France 1901. "Departement de Seine et Oise / République Francaise - Prix du Conseil General (Département of Seine and Oise / Frech Republic - Prize of General Council)" for Mr. Marion, Ag commemorative plaque, marked on edge. Sign.: Daniel-Dupuis (66,68g/50mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft