15016.
30. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Utazás, helytörténet
5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Benyó Endre - Erdélyi Tibor: Matyóföld, a híres Mezőkövesd. A M. Kir. Földmívelésügyi Minisztérium Gazdasági Szakkönyvei 52. sz. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, lapok széle foltos.