16 000 Ft
43,24 EUR, 47,06 USD
Horváth Mihály: Magyarország függetlenségi harcának története 1848-1849-ben. I-III. kötet. Bp.,(1871)-1872,Ráth Mór, VIII+535+4+539+IV+532 p. Második kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kettő kötet festett lapélekkel, kopott borítóval, ajándékozási sorokkal, intézményi és névbélyegzőkkel.