3 000 Ft
8,11 EUR, 8,82 USD
Tarcsafalvi Albert (1856-1926): Székelyföldön. Versek. Harmadik kötet. Kolozsvár, 1912, Erdélyi Irodalmi Társaság, (Kolozsvár, Stief Jenő és Társa Kőnyomdai Intézete), 8+180 p. Kiadói festett, aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.