Képeslap tételek

Tételek száma: 26

KÖRMEND - Gyűjtői képeslapanyag kb. 900 db lappal. Kb. 550 db 1945 előtti lap. Két albumban igazán érdekes és izgalmas anyaggal, köztük litho nyomatok, eredeti fotók, montázslapok (pl. a jövőben), W.L. kiadások, reklámok, ritka 1900 előtti és utáni részletek a városból. Két dobozban pedig rendszerezve a városképes lapok nevezetességek, utcák és épületek szerint. Változatos szép anyag, a lapok komoly része önálló árverési tétel is lehetne! Két albumban és két dobozban / Postcard collection with cca. 900 cards. Cca. 550 pre-1945 postcards. Two albums contain the most interesting and beautiful cards with many lithos, original photos, montages (in the future), advertisements, rare views and details before and after 1900 and some W.L. editions. The other town-view postcards are organized by sights, streets and buildings. Nice and varied collection, most of the postcards can be listed individually. 2 albums and 2 boxes
25000.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
1 800 000 Ft
4 864,86
5 294,12
6.100 vegyes régi képeslap, főleg magyar és külföldi városképek, kevesebb üdvözlő, művészeti és motívum anyag: Nagy gyűjtőnek, viszonteladónak rendkívül alkalmas! / 6.100 old postcards: Foreign and Hungarian town views, some art, greetings, thematic cards, ideal for the advanced collector or for reselling.
25001.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Törölve
1.650 jobb vegyes régi képeslap, főleg magyar és külföldi városképek, kevesebb üdvözlő, művészeti és motívum anyag: nagy gyűjtőnek, viszonteladónak, ebayre rendkívül alkalmas! / 1.650 old postcards: foreign and Hungarian town views, some art, greetings, thematic cards, ideal for the advanced collector or for reselling or ebay.
25002.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Törölve
Kőszeg, Hunyadi Mátyás m. kir. reáliskolai nevelőintézet, részletek és belső nézetek / Hungarian boy school - 30 db régi képeslap kitűnő állapotban albumban / 30 pre-1945 postcards in excellent condition in album
25003.
Anyagjel

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
Nagymaros - 45 db régi képeslap és 13 db modern lap / 45 pre-1945 postcards and 13 modern postcards
25004.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29
810 db vegyes régi képeslap: magyar és külföldi városképek, üdvözlők, művészeti és motívum lapok dobozban / 810 old postcards: Hungarian and foreign town view cards, art, thematic and greeting, in a box
25005.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Törölve
Régi gyermek motívum lapok 140 db nagyrészt grafikai, sok szignós művészlap, humor, kutya, macska, stb. érdekes, jó minőségű anyag angliai hagyatékból, érdemes megnézni! / Children: 140 mostly graphic, artist signed cards with humour, cats, dogs, etc. nice material
25006.
Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
Afrika: rendkívül érdekes, színes, változatos képeslaptétel, 1.400 db legnagyobb részt háború előtti lap / Africa: very interesting, colourful postcard lot, mostly pre-war material, 1.400 pcs.
25007.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
120 000 Ft
324,32
352,94
Svájc 264 db-os gyűjtemény rengeteg régi jó lappal / Collection of 264 old Swiss cards with a lot of good ones
25008.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Ausztria 192 darabos szép régi képeslap gyűjtemény rengeteg jobb lappal albumban, hagyatékból / Austria 192 nice old cards with a lot of better ones in album
25009.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
137 vegyes régi képeslap az egész világból lithokkal, jobbakkal / 137 old cards all world, with lithos and better ones
25010.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
117,65
360 db régi olasz városképes lap, érdekes anyag jobbakkal / 360 old Italian town view postcards, interesting material with better ones
25011.
Anyagjel Anyagjel Anyagjel

Törölve

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft