https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/30/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Okmanyok~12209/1766-Kesmark-varosanak-tiszta-kereszteny-szarmazast-es-szabad-jogallast-tanusito-okleve~II1857022
1857022
11310
30
50000
Documents
Kikiáltási ár:
50 000 Ft
LeÃrás:
1766 Késmárk városának tiszta keresztény származást és szabad jogállást tanúsÃtó oklevele Szakmáry András részére. Nagyméretű oklevél, javÃtott szakadással, üvegezett keretben Ãœveg sérült. / Large warrant of the city council of Kesmark testifiying a free status and christianity of a citizen. In tattered glazed frame 54x71 cm
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor