12017.
30. Lezárult nagyaukció
Militária
20 000 Ft
54,05 EUR, 58,82 USD
1909 Óbudai hadtengerész bál emlékére, 1909. február 16, az első sorban két tiszttel, kitüntetésekkel, nagyméretű fotó kartonon. Bp., Knöpfler Gyula, a karton hullámos, foltos, a fotó felületén kopásnyomokkal, az egyik sarkánál és a felületén sérüléssel, 20x27 cm/ 1909 Zur Erinnerung an den Marineunteroffiziersball zu Óbuda am 16-ten Februrar 1909., Óbuda, Memory of marinerball, 1909., photo on board, Bp., Knöpfler Gyula, the board spotty, the photo worn, a damaged, 20x27 cm.