Gulyás Dénes (1927-2003): Parlament, akril, farost, jelzett, keretben,... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/30/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~12172/Gulyas-Denes-1927-2003-Parlament-akril-farost-jelzett-keretben-50C39770-cm~II1812186
1812186
10018
30
80000
Kikiáltási ár:
80 000 Ft 216,22 EUR , 235,29 USD
Leírás: Gulyás Dénes (1927-2003): Parlament, akril, farost, jelzett, keretben, 50×70 cm
: tánczos_gábor