4 600 Ft
10
Szilágyi Sándor: Vértanúk a magyar történelemből. Történeti tanulmányok. Pest, 1867, Heckenast Gusztáv, VII+1+495+1 p. Korabeli félvászon-kötésben, a gerincen aranyozott címfelirattal, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal.