1889 Történelmi és régészeti értesítő. A Délmagyarországi Történelmi és Régészeti Múzeum-Társulat közlönye. V. évf. I.-IV. füzet. Teljes. Szerk.: Patzner István. Temesvár, 1889, Csanád-egyházmegyei Könyvsajtó, 4+203+1 p. Korabeli aranyozott gerincű egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, szép állapotban.