4 600 Ft
Weöres Sándor: A teljesség felé. A borítólapot, a tipográfiát, és a könyvdíszeket tervezte Illés Árpád festőművész. A bevezetőben Hamvas Bélának szóló sorokkal, akit mesterének nevez. Bp.,(1945),Móricz Zsigmond, (Farkas Testvérek Könyvnyomdája-ny.), 152+1 p. Kiadói karton-kötésben, javított gerinccel, kopottas borítóval. Első kiadás! Ertsey Péter (1921-1971) költő, irodalomtörténész ex libris-szével.