Scherz Ede: A rádió humora. Bp., 1931, szerzői. A szerző dedikácójával... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/29/kategoriak~Konyvek/Konyvek-Egyeb-ritkasagok~11784/Scherz-Ede-A-radio-humora-Bp-1931-szerzoi-A-szerzo-dedikacojaval-Kicsit-serult-vasz~II1776112
1776112
15462
29
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Scherz Ede: A rádió humora. Bp., 1931, szerzői. A szerző dedikácójával. Kicsit sérült vászonkötésben, jó állapotban.
: pintér_henrietta