cca 1920 Herendi Viktória mintás díszváza, kézzel festett, jelzett (koronás), hibátlan, m: 36 cm /
cca 1920 Herend porcelain Queen Victoria vase, handpainted, with hallmark (with crown), in flawless condition, h: 36 cm
Alt Wien porcelán dísztányér világítótoronnyal Részben kézzel festett. Jelzett. d: 22 cm / Alt-Wien porcelain plate with partly hand painted scene of a phare. d:22 cm
1885 Emlék levonóképes kaspó (A Magyar Országos Kiállítás Iparcsarnoka) felirattal, jelzés nélkül, alján betömött lyukkal, belsejében gyári máz hibával, kopott aranyozással, kézzel festett díszítő mintával, m: 19 cm, d: 18,5 cm