Órák

Tételek száma: 14

cca XIX. század vége Cuendet Constant Budapest svájci utazó óra, római számos számlappal, fém-üveg óratesttel, az óra alján alig látható tulajdonosi bejegyzéssel, eredeti tokkal, és húzókulccsal, kis karcolásokkal, kopott, sérült tokkal, működik./ cca End of 19th century Cuendet Constant Budapest swiss travel clock, with roman number clock face, metal-glass body-clock, with a pale notice on the bottom, with original box, and key, with little scratches on the bottom, with worn and damaged box, working.
11150.

Kikiáltási ár:
100 000 Ft
270,27
294,12
11151.

Kikiáltási ár:
60 000 Ft
162,16
176,47
Drounchan Vince Budapest, jelzett ezüst zsebóra. Duplafedeles. Szép, működő állapotban / Silver pocket watch.
11152.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Omega ezüst női karóra bőr szíjjal, szép, működő állapotban / Silver wristwatch for women
11153.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
13
Ezüst zsebóra, ezüst óralánccal, kulcsos szerkezettel, szép, működő állapotban / Silver pocket watch
11154.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Johann Jorgo Wien, duplafedeles ezüst zsebóra szép, működő állapotban / Silver pocket watch
11155.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Árpád, jelzett ezüst zsebóra ezüst lánccal. Duplafedeles. Szép, működő állapotban / Silver pocket watch.
11156.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
Ezüst Longines zsebóra, szép, működő állapotban / Silver pocket watch
11157.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Tulaezüst Armada Watch zsebóra angyalos magyar címerrel a tokon, szép, működő állapotban / Silver pocket watch
11158.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
9
Ezüst Doxa zsebóra, szép, működő állapotban / Silver pocket watch
11159.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
10
Ezüst Tavannes zsebóra, szép, működő állapotban / Silver pocket watch
11160.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
10
11161.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
9

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft