19001.
29. Lezárult nagyaukció
Nemesfém DÃsztárgyak, Órák és Ékszerek
160 000 Ft
432,43 EUR, 470,59 USD
1987 Aranyozott ezüst (Ag.) miniszteri dÃsztÅ‘r kovácsolt acél kétélű pengével, zománcozott hüvellyel, tenyésztett gyöngy és féldrágakÅ‘ berakással, a markolaton gravÃrozott "MNK BM-tÅ‘l nyugállományba helyezése alkalmából 1987. III. 31." felirattal, két helyen jelzett (P.V.), eredeti műbÅ‘r tokjában, teljes hossz: 27 cm, bruttó: 237 g / Goldplated silver (Ag.) ministerial honorary dagger, cultured pearl and semi-precious gem inlays on the hilt, hallmarked, 27 cm, 237 g