Műtárgy, antikvitás Tételek száma: 32
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1773778
11054
29
Art, antiquities
Kínai pecsétnyomó. teknőst ábrázoló faragott kő / Chinese seal maker Turtle 4x6,5 cm 1773777
11055
29
15000
Art, antiquities
Nagyméretű kínai pecsétnyomó. Fő kutyát ábrázoló festett mázas porcelán / Large Chinese seal maker Pho dog. Porcelain 14x15 cm 1766846
11056
29
Art, antiquities
cca 1930 Két pakli Piatnik römikártya, nagyon jó állapotban, fa ládában / Two decks of cards in wooden box 1777066
11057
29
Art, antiquities
4 db intarziás, díszes fa zsetontartó, jelzés nélkül, d: 6,5 cm 1777124
11058
29
24000
Art, antiquities
cca 1940 Lovaglópálca, ezüst (Ag.) markolatvéggel, fa-bőr, jelzett, a markolatvégen koronás "P. K." monogrammal és "1940. VI. 4." dátummal, h: 83 cm 1761320
11059
29
Art, antiquities
Royal Zinn szecessziós ón tálca, jelzett, apró horpadással, 27×17 cm 1776673
11060
29
22000
Art, antiquities
cca 1800 Erdélyi bronz füles mozsár törővel, m:13,5 cm és m:22 cm 1770388
11061
29
11000
Art, antiquities
1898 Emaillir Werke, Ferencz József emlék zománc pohár, jelzett, javított, kopott, m:10 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft