Festmények és grafikák Tételek száma: 61
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1738372
10036
29
28000
Mattioni Eszter (1902-1993): Ülő nő, vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 19×15 cm 1740280
10037
29
Melocco Miklós (1935-): Ló és lány táncol. Szitanyomat, papír, jelzett, üvegezett keretben, 44×33 cm 1773394
10038
29
34000
Menyhárt Tamás (1966-): Henk Csaba 2016. Vegyes technika, vászon, jelzett, 80×60 cm 1756671
10039
29
Németh György (1888-1962): Lovasszekér a faluban. Olaj, repedezett falemez, jelzett, üvegezett keretben, 12,5×17,5 cm 1751653
10040
29
50000
Orbán Attila (1958-): Üzenet. Akril, vászon, jelzett, 40x120 cm és 120×80 cm 1773416
10041
29
Orosz Balázs (1963-): City in the night. Akril, vászon, jelzett, 70×50 cm 1773520
10042
29
60000
Orosz Gellért (1919-2002): Fák házzal 1969. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm 1770512
10043
29
Pap Domonkos (1894-1972): Liget. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 40×50 cm 1765726
10044
29
24000
Parobek Alajos (1896-1947): Vasárnap délután. Olaj, karton, jelzett, keretben, 26×35 cm 1726328
10045
29
28000
Páldy Zoltán (1884-1939): Virágcsendélet. Pasztell, karton, jelzett, üvegezett keretben, 37×32 cm 1773045
10046
29
Pekáry István (1905-1981) 6 db népművészeti grafikája, (Matyó legény, Veszprémi juhász, Sárközi leány, Csárdás, Párnatánc, Mezőkövesd csárdás.) Színezett rézkarc, papír, jelzett, 13×9 cmx3 és 21x15 cmx3 közötti méretben. 1743914
10047
29
28000
Rác András (1926-2013): Vénusz születése. Hidegzománc, farost, jelzett, apró hibával, 40×23 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft