Festmények és grafikák Tételek száma: 61
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1757956
10012
29
Botár (Furdek) Edit (1930- 2014): Földeken (vázlat). (Államvizsgához) 1956. Akvarell-ceruza, hajtott papír, jelzett, kis szakadással, 40×53 1765419
10013
29
Buday György (1907-1990): Angyali üdvözlet 1937. Fametszet, papír (halvány karcolásokkal), jelzett, üvegezett keretben, 19×25 cm 1762169
10014
29
50000
Cholnoky Jenő (1870-1950): Erdő részlet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 33×25 cm 1758378
10015
29
200000
Czigány Dezső (1883-1938): Női portré. Olaj, vászon, jelzett, restaurált, 39×31 cm Hátoldalán kézzel írt sorokkal
,,A madár elröpül
Rózsi elhervad
a mi barátságunk
...............
Dezső"
Kikiáltási ár:
200 000 Ft
1765028
10016
29
120000
1977-1980 Cseh Gusztáv (1934-1985): Pantheon, avagy képes csarnoka hatvan főembernek, akik a mi pátriánkban ... jóemlékezetüket fennhagyták. 60+1 db rézkarc, papír, jelzettek, paszpartuban, különböző méretben
Kikiáltási ár:
120 000 Ft
1764813
10017
29
70000
Dévényi János (1956-): Ékes formák (2016). Akril, vászon, hátoldalán jelzett, keretben, 50×70 cm 1765528
10018
29
50000
Drégely László (1932-1990): Napfény 1976. Vegyes technika, fémlemez, jelzett, keretben, 100×28 cm 1768720
10019
29
28000
Duray Tibor (1912-1988): Kilátás a falura. Akvarell, papír. Jelzett. Üvegezett keretben. 20x30 cm 1765370
10020
29
36000
Erdőssy Béla (1871-1928): Boci. Olaj, karton, jelzett, keretben, 33×44 cm 1770482
10021
29
22000
Éder Gyula (1875 - 1945): Tót lányka. Olaj, vászon, jelzett. Szecessziós fém képkeretben. A festményhez ragasztva a művész levele nagybátyjához, melyben a kép keletkezésének körülményeiről ír. 16x10 cm 1755481
10022
29
60000
Fejes Gyula (1895-1956): Visegrád. Olaj, vászon, jelzett, festék pöttyökkel, keretben, 50×60 cm 1764913
10023
29
28000
Gross Arnold (1929-2015): Badacsony, színezett rézkarc, papír, jelzett, 29×38,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft