30707.
28. Lezárult nagyaukció
Falerisztika: Kitüntetések, jelvények
250 000 Ft
1991. "A Magyar Köztársaság Érdemrend nagykeresztje, polgári tagozat" aranyozott, zománcozott zöld szegélyű Ag kereszt, fémjel a karikán, hozzá sötét smaragdzöld vállszalag rozettával, valamint brillantírozott, zománcozott Ag csillag, függőleges tűvel, fémjel a tű belső oldalán, eredeti adományozói dísztokban (56mm;90mm) T:1,1- / Hungary 1991. "Order of Merit of the Hungarian Republic, Grand Cross, Civil Grade" gold plated, enamelled Ag cross with green edge, with hallmark on ring, with dark green sash ribbon with rosette and enamelled Ag star with vertical pin (hallmark on inside of pin). With original case (56mm;90mm) C:UNC,AU NMK 733.