Németország Tételek száma: 34
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1668498
21844
28
Germany
KĂŠpeslapok
T2/3
Aachen, Frankenburg. Knackstedt & Näther's Koloman Moser stlye Art Nouveau, floral, litho (fl) 1659067
21845
28
Germany
KĂŠpeslapok
T2/3
Augsburg. Ludwigsplatz, Augustbrunnen, Drei Mohren und Fuggerhaus, Rathaus, Philippine Weslerhaus. Geographische Postkarte v. Wilhelm Knorr No. 31. Art Nouveau litho (fl) 1468369
21846
28
Germany
KĂŠpeslapok
T1/2
1910 Augsburg, Hochablass; Vom Hochwasser zerstörte Schleusenhaus und Restauration / restaurant, flood 1468366
21847
28
Germany
KĂŠpeslapok
T1
1910 Augsburg, Hochablass; Vom Hochwasser zerstörte Restaurations-Gebäude / restaurant, flood 1650630
21848
28
Germany
KĂŠpeslapok
T2
Augustusbad bei Radeberg, Palais Hotel 1650631
21849
28
Germany
KĂŠpeslapok
T2
Augustusbad bei Radeberg, Cur-Haus, Bade-Haus / spa, sanatorium 1647451
21850
28
Germany
KĂŠpeslapok
T2/3
1898 Bad Wörishofen, Kinderasyl., Kurhaus, Bad Kreuzer, Geromillers Bad, Fraurenbad Geromiller, Cursalon Haggenmiller, Lourdes Grotte. Pfarrer Kneipp / spas, priest, Martin Bader Art Nouveau, floral, litho (EK) 1659069
21851
28
Germany
KĂŠpeslapok
T2/3
Berlin, Stadtbahnhof Friedrichstrasse, Reichstagsgebaude, Schloss, Brandenburger Thor. Geographische Postkarte v. Wilhelm Knorr No. 41. Art Nouveau litho (EK) 1687289
21852
28
Germany
KĂŠpeslapok
T2
Berlin, Bahnhof Friedrichstrasse / railway station, horse drawn buses 1683335
21853
28
Germany
KĂŠpeslapok
T1/2
Berlin, Königstrasse mit Berliner Verkehr / street view with trams and autobuses 1686966
21854
28
Germany
KĂŠpeslapok
T2
Berlin, Hochbahn in der Trebbinerstrasse / railway 1687083
21855
28
Germany
KĂŠpeslapok
T2
1901 Darmstadt, Künstlerkolonie, Haus Olbrich. Ausstellung / House of Joseph Maria Olbrich Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft