80 000 Ft
216,22 EUR, 235,29 USD
Lalique "Loriol" tál, formába öntött, csiszolt és maratott kristályüveg, jelzett (Lalique France), XX. század második fele, talpán karcos / Lalique "Loriol" bowl (Vase), hallmarked, m:13 cm, 30×21 cm