1904 Rang-Liste k.u.k. Infanterieregiment Ritter von Schwitzer Nr 82. - A temesvári és székelyudvarhelyi állomáshelyű 82. dragonyos ezred ranglistája. 32p. Szép állapotú aranyozott egészvászon kötésben. / In full linen binding. 10x14 cm