11018.
28. Lezárult nagyaukció
Metszetek
30 000 Ft
81,08 EUR, 88,24 USD
cca 1850 Kiel. Litográfia, papír, metsző: W.Saxesen, kiadó: Baerentzen, kis gyűrődéssel, üvegezett keretben, 23 x 33,5 cm.