gróf Forgách Sándor: Kirándulás Afrikába. Sebastiani Pálnak dedikálva... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/28/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-Utazas-helytortenet~11237/grof-Forgach-Sandor-Kirandulas-Afrikaba-Sebastiani-Palnak-dedikalva-Pest-1871-Sartori~II1625448
1625448
15012
28
15000
Books: Travelling, Local History
Leírás: gróf Forgách Sándor: Kirándulás Afrikába. Sebastiani Pálnak dedikálva. Pest, 1871. Sártori Károly. Fűzve, kiadói papírborítékban, korabeli aranyozott gerincű egészvászon védőborítóban, Jó állapotban. 85p.
Árverésen még nem szerepelt!
: ra