Könyvek: Társadalomtudomány

Tételek száma: 12

Böhm Károly: Az ember és világa. Philosophiai kutatások. 1-4., 6. köt. Bp., 1883-1942, Weiszmann testvérek. Az 1-4. köt. későbbi félvászon kötésben, a 6. köt. eredeti papírkötésben, jó állapotban.
15290.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Antoine-Augustin Cournot: Principes de La Théorié des Richesses. Paris, 1863, Librairie de La Hachette. Első kiadás. Korabeli aranyozott bordázott gerincű félbőr kötés, festett lapélekkel, Reichenstein Vilmos könyvkötő munkája (W. Reichenstein Pest), francia nyelven, kisebb kopássokkal, de alapvetően jó állapotban.  Antoine-Augustin Cournot (1801-1877) francia matematikus, közgazdász, filozófus, a matematikai közgazdaságtan egyik első úttörője. / Half-leather-binding, in gilt corded spine,slightly worn, otherwise in good condition, the binding made at W. Reichenstein Pest, in French. First edition.
15291.

Antoine-Augustin Cournot: Principes de La Théorié des Richesses. Paris, 1863, Librairie de La Hachette. Első kiadás. Korabeli aranyozott bordázott gerincű félbőr kötés, festett lapélekkel, Reichenstein Vilmos könyvkötő munkája ('W. Reichenstein Pest'), francia nyelven, kisebb kopássokkal, de alapvetően jó állapotban. Antoine-Augustin Cournot (1801-1877) francia matematikus, közgazdász, filozófus, a matematikai közgazdaságtan egyik első úttörője. / Half-leather-binding, in gilt corded spine,slightly worn, otherwise in good condition, the binding made at 'W. Reichenstein Pest', in French. First edition.

Kikiáltási ár:
110 000 Ft
297,30
323,53
15292.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15293.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
15294.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15295.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15296.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
15297.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Kornis Gyula: A lelki élet I-III. Bp., 1917-1919, MTA, 391+463+504 p. Kiadói egészvászon és félvászon-kötés, az I. kötet hátsó szennylapja szakadt, a III. kötet borítója kopottas.
15298.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Leroy-Beaulieu Pál: Az uj socialismus és annak birálata. Bevezető előszót Kautz Gyula írta. Fordította Sasvári Ármin. Bp., 1888, MTA, XII+496 p. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel, három kijáró lappal. Jó állapotban. Ritka! / Paul Leroy-Beaulieu: The new socialism. Bp., 1888, MTA. Leather-binding, with colourless spine, three pages are coming out, in good condition, in Hungarian language. Rare!
15299.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15300.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
15301.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft