https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/28/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-Militaria-Katonasag~11197/Boksay-Antal-Vitez-A-felhok-katonai-A-magyar-hadirepulok-tortenete--Budapest-1938-A-s~II1675428
1675428
15158
28
Books: Military
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
LeÃrás:
Boksay Antal, Vitéz: A felhők katonái A magyar hadirepülők története.
Budapest, [1938], A szerző saját kiadása. 561. számozott példány! (Cserépfalvi), 255 p. + 23 t.. Aranyozott egészvászon kötésben, szép állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: tánczos_gábor