Csillag József (1894-1977): Aratás. Olaj, vászon-farost, jelzett, 30×4... https://www.darabanth.com/hu/nagyaukcio/28/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Festmenyek-es-grafikak~11377/Csillag-Jozsef-1894-1977-Aratas-Olaj-vaszon-farost-jelzett-30C39740-cm~II1612992
1612992
10012
28
28000
Kikiáltási ár:
28 000 Ft 75,68 EUR , 82,35 USD
Leírás: Csillag József (1894-1977): Aratás. Olaj, vászon-farost, jelzett, 30×40 cm
: vörös_iván