Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 9

Ausztria 1851-1860. ERZHERZOG ALBRECHT GENERAL GOUVERNEUR V. UNGARN / AUSTRIAS BANNER TREU U. UNGARNS SCHRIM U. HORT jelzetlen Ag (23,14g/41mm) T:1- karc, ph. / Austria 1851-1860. ERZHERZOG ALBRECHT GENERAL GOUVERNEUR V. UNGARN / AUSTRIAS BANNER TREU U. UNGARNS SCHRIM U. HORT jelzetlen Ag (23,14g/41mm) C:AU scratch, edge error
30452.

Ausztria 1851-1860. "ERZHERZOG ALBRECHT GENERAL GOUVERNEUR V. UNGARN / AUSTRIA'S BANNER TREU U. UNGARNS SCHRIM U. HORT" jelzetlen Ag (23,14g/41mm) T:1- karc, ph. / Austria 1851-1860. "ERZHERZOG ALBRECHT GENERAL GOUVERNEUR V. UNGARN / AUSTRIA'S BANNER TREU U. UNGARNS SCHRIM U. HORT" jelzetlen Ag (23,14g/41mm) C:AU scratch, edge error

Kikiáltási ár:
55 000 Ft
148,65
161,76
Ausztria 1868. III. Német Szövetségi Lövészverseny Bécs 1868 - 1 Tallér jelzetlen Ag emlékérem. Szign.: Wenzel Seidan (16,87g/33mm) T:1- /  Austria 1868. III. German Federal Shooting Competition in Vienna - Feintaler 1868 unmarked Ag commemorative medallion. Sign.: Wenzel Seidan (16,87g/33mm) C:AU
30453.

Ausztria 1868. "III. Német Szövetségi Lövészverseny Bécs 1868 - 1 Tallér" jelzetlen Ag emlékérem. Szign.: Wenzel Seidan (16,87g/33mm) T:1- / Austria 1868. "III. German Federal Shooting Competition in Vienna - Feintaler 1868" unmarked Ag commemorative medallion. Sign.: Wenzel Seidan (16,87g/33mm) C:AU

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
10
Ausztria ~1880-1916. Ferenc József Ausztria Császára / Állami Díj a Mezőgazdasági Szolgálatokért jelzett Ag emlékérem, A fémjel a peremen (35,07g/40,5mm) T:1- ph. / Austria ~1880-1916. FRANCISVS JOSEPHVS I.D.G. AVSTRIAE IMPERATOR / STAATSPREIS FÜR LANDWIRTSCHAFTLICHE VERDIENSTE (Franz Joseph Emperor of Austria / State Award for Agricultural Services) hallmarked Ag commemorative medallion, with A hallmark on edge (35,07g/40,5mm) C:AU edge error
30454.

Ausztria ~1880-1916. "Ferenc József Ausztria Császára / Állami Díj a Mezőgazdasági Szolgálatokért" jelzett Ag emlékérem, "A" fémjel a peremen (35,07g/40,5mm) T:1- ph. / Austria ~1880-1916. "FRANCISVS JOSEPHVS I.D.G. AVSTRIAE IMPERATOR / STAATSPREIS FÜR LANDWIRTSCHAFTLICHE VERDIENSTE (Franz Joseph Emperor of Austria / State Award for Agricultural Services)" hallmarked Ag commemorative medallion, with "A" hallmark on edge (35,07g/40,5mm) C:AU edge error

Kikiáltási ár:
34 000 Ft
91,89
100,00
Ausztria 1898. I. Ferenc József Apostoli Császári Őfelsége Uralkodásának Ötvenéves Jubileuma Alkalmából - Jubileumi Kiállítás Bécs 1898 jelzett Ag emlékérem, fémjel és C.W. gyártói jelzés a peremen, tokkal (67,37g/0.900/63mm) T:1- / Austria 1898. AVS ANLASS DES FVNFZIGJAHRIGEN REGIERVNGS IVBILAVMS S.K.K. APOSTOLISCHEN MAJESTAT DES KAISERS FRANZ JOSEF I. - IVBILAVMS AVSSTELLVNG WIEN 1898 hallmarked Ag commemorative medallion, hallmark and C.W. makers mark on the edge, with case (67,37g/0.900/63mm) C:AU
30455.

Ausztria 1898. "I. Ferenc József Apostoli Császári Őfelsége Uralkodásának Ötvenéves Jubileuma Alkalmából - Jubileumi Kiállítás Bécs 1898" jelzett Ag emlékérem, fémjel és "C.W." gyártói jelzés a peremen, tokkal (67,37g/0.900/63mm) T:1- / Austria 1898. "AVS ANLASS DES FVNFZIGJAHRIGEN REGIERVNGS IVBILAVMS S.K.K. APOSTOLISCHEN MAJESTAT DES KAISERS FRANZ JOSEF I. - IVBILAVMS AVSSTELLVNG WIEN 1898" hallmarked Ag commemorative medallion, hallmark and "C.W." makers mark on the edge, with case (67,37g/0.900/63mm) C:AU

Kikiáltási ár:
44 000 Ft
118,92
129,41
Ausztria 1898. Ferenc József uralkodásának 50 éves jubileumára peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: Anton Scharff (7,97g/26mm) T:2 /  Austria 1898. 50th Anniversary of Franz Josephs reign hallmarked on edge Ag commemorative medallion. Sign.: Anton Scharff (7,97g/26mm) C:XF
30456.

Ausztria 1898. "Ferenc József uralkodásának 50 éves jubileumára" peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: Anton Scharff (7,97g/26mm) T:2 / Austria 1898. "50th Anniversary of Franz Josephs' reign" hallmarked on edge Ag commemorative medallion. Sign.: Anton Scharff (7,97g/26mm) C:XF

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Ausztria 1930. Ferenc József Centenáriumi érem 1830-1930 peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: P. Fanner (13,24g/0.935/29mm) T:2 fülnyom,patina /  Austria 1930. Franz Joseph Centennial medallion 1830-1930 hallmarked on edge commemorative medallion. Sign.: P. Fanner (13,24g/0.935/29mm) C:XF ear mark, patina
30457.

Ausztria 1930. "Ferenc József Centenáriumi érem 1830-1930" peremén jelzett Ag emlékérem. Szign.: P. Fanner (13,24g/0.935/29mm) T:2 fülnyom,patina / Austria 1930. "Franz Joseph Centennial medallion 1830-1930" hallmarked on edge commemorative medallion. Sign.: P. Fanner (13,24g/0.935/29mm) C:XF ear mark, patina

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
Német Birodalom 1895. Bismarck / 1895. Április 1. jelzetlen Ag emlékérem Bismarck 80. születésnapjára. Szign.: A.H. (17,6g/30mm) T:2 ph. /  German Empire 1895. Bismarck / 1. April 1895 unmarked Ag commemorative medallion for the 80th birthday of Bismarck. Sign.: A.H. (17,6g/30mm) C:XF edge error
30458.

Német Birodalom 1895. "Bismarck / 1895. Április 1." jelzetlen Ag emlékérem Bismarck 80. születésnapjára. Szign.: A.H. (17,6g/30mm) T:2 ph. / German Empire 1895. "Bismarck / 1. April 1895" unmarked Ag commemorative medallion for the 80th birthday of Bismarck. Sign.: A.H. (17,6g/30mm) C:XF edge error

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Olasz Államok / Pápai Államok / Róma 1805. VII. Pius / A Pápa Párizsba való visszatérésének emlékére ezüstözött Br emlékérem. Szign.: Giovanni Hamerani (25,58g/39mm) T:2 patina, ph. / Italian States / Papal States / Rome 1805. Pius VII / Commemorating the return of the Pope to Paris silver plated Br commemorative medal. PIVS VII P M AN VI / EX GALLIA REDEVNTI POSTR EID MAI - P. MILVIVS REST MDCCCV. Sign.: Giovanni Hamerani (25,58g/39mm) C:XF patina, edge error
30459.

Olasz Államok / Pápai Államok / Róma 1805. "VII. Pius / A Pápa Párizsba való visszatérésének emlékére" ezüstözött Br emlékérem. Szign.: Giovanni Hamerani (25,58g/39mm) T:2 patina, ph. / Italian States / Papal States / Rome 1805. "Pius VII / Commemorating the return of the Pope to Paris" silver plated Br commemorative medal. "PIVS VII P M AN VI / EX GALLIA REDEVNTI POSTR EID MAI - P. MILVIVS REST MDCCCV". Sign.: Giovanni Hamerani (25,58g/39mm) C:XF patina, edge error

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Olasz Államok / Pápai Államok / Róma 1821. VII. Pius / Assisi Szent Ferenc csontváza megtalálásának és elismerésének emlékére ezüstözött Br emlékérem. Szign.: Tommaso Mercandetti (33,59g/41,5mm) T: 2 kis patina, ph. / Italian States / Papal States / Rome 1821. Pius VII / Commemorating the discovery and recognition of the skeleton of Saint Francis of Assisi silver plated Br commemorative medal. PIVS VII PONT. MAX. ANNO XXII / S. FRANCISCI SEPVLCRVM GLORIOSVM - MDCCCXVIII. Sign.: Tommaso Mercandetti (33,59g/41,5mm) C:XF small patina, edge error
30460.

Olasz Államok / Pápai Államok / Róma 1821. "VII. Pius / Assisi Szent Ferenc csontváza megtalálásának és elismerésének emlékére" ezüstözött Br emlékérem. Szign.: Tommaso Mercandetti (33,59g/41,5mm) T: 2 kis patina, ph. / Italian States / Papal States / Rome 1821. "Pius VII / Commemorating the discovery and recognition of the skeleton of Saint Francis of Assisi" silver plated Br commemorative medal. "PIVS VII PONT. MAX. ANNO XXII / S. FRANCISCI SEPVLCRVM GLORIOSVM - MDCCCXVIII". Sign.: Tommaso Mercandetti (33,59g/41,5mm) C:XF small patina, edge error

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft