Tétel

Kikiáltási ár:

260 000 Ft

Leírás:

Érdekes darabokban bővelkedő katonai megszállás/szükségpénz gyűjtemény, albumba rendezve (~350db). A pénzeket, melyek lefedik a teljes 20. századot, részletes leírások kísérik végig. A gyűjteményben található országok: Osztrák-Magyar Monarchia, Német Birodalom, Franciaország, Japán, Amerikai Egyesült Államok (közte, német, francia, japán és olasz területek megszállási példányai is), Nagy-Britannia (észak-afrikai kiadások!), Belgium, Hollandia, Luxemburg, Jugoszlávia, Szovjetunió, Mexikó, Német Harmadik Birodalom. Megtekintésre ajánlott! T:vegyes, sok szép tartású bankjegy, de több sérült is / Impressive collection of military payment certificates and military occupation notes in album (~350pcs). The notes cover the entire 20th century and accompanied by informative text (in Hungarian). Notable countries from the collection: Austro-Hungarian Monarchy, German Empire, France, Japan, USA (including German, French, Japanese and Italian territory issues), Great Britain (with North African issues!), Belgium, Netherlands, Luxembourg, Yugoslavia, Soviet Union, Mexico, German Third Reich. Well worth seeing! C:mixed, lot of notes in nice condition but also several damaged

Megosztás:

Tétel fotót készítette : ttg