15162.
27. Lezárult nagyaukció
Könyvek: Természettudomány, medicina
10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
Dr. Baradlai János, Bársony Elemér: A magyar gyógyszerészet története I-II. Bp., é.n., Facsimile-EX Kiadó. Kiadói kissé kopottas aranyozott egészvászon-kötés. Számozott (800/335.) példány. Jó állapotban.