Nyomtatványok

Tételek száma: 83

1921 A Magyar Jövő Szövetség Nagybányai Horthy Miklósné főméltóságú nagyasszonynak hódolattal. Márton Lajos 6 db rajzát tartalmazó mappa, benne Prohászka Ottokár, Dr. Radványi Kálmán, Dr. Gyomlai László aláírásával .8 l. Kiadói papírborítóban, kissé foltos, kissé sérült a borító. Ritka!
12250.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
A 300 éves nagyenyedi Bethlen-Kollégium emlékalbuma 1622-1922. Szerk. a Járai István Gimnáziumi igazgató vezetése alatt kiküldött bizottság. Nagyenyed, 1922. Bethlen-Kollégium elöljárósága. 135 p. Festett egészvászon kötésben.
12251.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1922 A Magyar Királyi Államvasutak Hivatalos Lapja, teljes évfolyam 1-75. szám, szerkeszti: Dr. Bogsch Aladár, egybekötve, félvászon kötésben / 1922 Hungarian State Railways official journal, in half-linen bindind
12252.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1924 Vasárnapi Ujság. Szerk.: Benedek Elek, Szentimrei Jenő. IV.-V. évf. 1-50. számok (3.-4. számok hiányoznak). Kolozsvár, Haladás. Átkötött modern félvászon-kötés, két szám hiányzik. Benne neves erdélyi írók cikkeivel, írásaival, korabeli reklámokkal, fekete-fehér fotókkal, továbbá benne két Ady Endre emlékszámmal. (V. évf. 1924. julius 20. 28. szám,1924. julius 27 29. szám.)
12253.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13
cca 1925 Fiume c. melléklete a Nemzeti Újságnak. / Fiume special edition of the Nemzeti Ujsag in Italian and Hungarian 24 p.
12254.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
31
1927-1928 Képzőművészet. Szerk.: Dr. Gyöngyösi Nándor. I.-II. évf. 1-15. számok. Teljes. Átkötött modern félvászon-kötés, a 6. szám borítóján a borítóképen kis sérüléssel, de egyébként jó állapotban. Ritka!
12255.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
1929 Bp.V., Chumra László látszerész fotószaküzleteinek árjegyzéke, ábrákkal illusztrált, 48p
12256.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1929 Zalavármegye alispánjának az 1921 évben a határkiigazítás ügyében előterjesztett Memoranduma. Kiadja Zalavármegye közönsége. Zalaegerszeg, Zrínyi Nyomdavállalat Rt., 120 p. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
12257.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1930 Edison Train lighting batteries. Vonat akkumulátor, illusztrált reklámnyomtatvány. / cca 1930 Edison Train lighting batteries. Illustrated printed matter. 32p.
12258.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
cca 1930 Edison storage battery. Korai háztartási akkumulátor reklámnyomtatvány. / cca 1930 Edison storage battery. Early household electric storage. Illustrated printed matter. 16p.
12259.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
cca 1930 Károlyi Imre gróf (1873-1943): A nemzeti összefogás parancsoló szükségéről. Kiadja a Csongrádi Széchényi Ifjusági Szövetség és Csongrádi Öregdiákok Bajtársi Szövetsége. Szentes, Szent Imre Nyomda, 31 p. Tűzött papírkötés, szakadt borítóval, de belül jó állapotban. Ritka!
12260.

cca 1930 Károlyi Imre gróf (1873-1943): "A nemzeti összefogás parancsoló szükségéről." Kiadja a Csongrádi Széchényi Ifjusági Szövetség és Csongrádi Öregdiákok Bajtársi Szövetsége. Szentes, Szent Imre Nyomda, 31 p. Tűzött papírkötés, szakadt borítóval, de belül jó állapotban. Ritka!

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1930 3 db Mickey Mouse rajzfilm figurával ellátott német nyelvű újévi üdvözlő kártya. / 3 Mickey Mouse graphics greeting cards. 13x6 cm
12261.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft