Nyomtatványok

Tételek száma: 83

Magyar Királyi Államvasutak Gépgyára Budapesten és Diósgyőri M. Kir. Vas- és acélgyár Budapest, 1896. Czettel és Deutsch. 54 p., 4 t.;  +  Magyar Királyi Államvasutak Gépgyára által szállított mozdonyok.vázlatrajzai és méretadatai III. + 39 t +  Magyar Királyi Államvasutak Gépgyára által szállított gazdasági gépek ismertetése 52p. benne 29 egészodalas képpel  +  A M. Kir. Államvasutak Gépgyára által szállított nevezetesebb vasszerkezetek méretadatai és felvételei Címlap + 37 t. Dekoratív album gazdag képanyaggal a gyár által épített gépek, mozdonytípusok és hidak képes bemutatása. Budapest, Fiume, Felvidék, Erdély, Kárpátalja neves hídjai, a gyárak képe és helyszínrajza. Folio 34x24 cm Kissé megviselt egészvászon kötésben, de belül a lapok hibátlanok.  /  Album of the Machinefactory of the Hungarian Railways. Locomotives, Agricultural machines and Bridges built by the company with rich illustrations and plans. Nearly 100 pictures of the bridges of Fiume, Transylvania and other parts of Historical Hungary: In Hungarian, French and German.  In damaged full linen binding. The pages are in good condition. Folio 34x24 cm
12226.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,08
88,24
1896 Belépő az ezredéves országos kiállítás megnyitójára, Basch Árpád illusztrációjával, Kosmos Műintézet, litho / 1896 Ticket for the Millenium Expo opening ceremony. 10x17 cm
12227.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
1897 Meghívó a rajztanárjelöltek és Művésznövendékek táncestélyére, Dörre Tivadar (1858-1932) festőművész számára kiállítva
12228.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1899 Catalogue des collections dantiquités au château de Heeswijk. Musée Baron van den Bogaerde. I. La salle darmes. Amszterdam, 1899, Frederick Müller & Co. Számos fekete-fehér illusztrációval, francia nyelven. Korabeli kopottas egészvászon-kötés, két szakadt oldallal (29/30 és 67/68 p.) Aukciós fegyverkatalógus. Ritka! / 1899 Catalogue des collections dantiquités au château de Heeswijk. Musée Baron van den Bogaerde. I. La salle darmes. Amszterdam, 1899, Frederick Müller & Co. With a lot of black-and-white illustrations, in French. Contemporary linen-binding, with worn cover, with two torn pages. Rare!
12229.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
1900 Wiener Lokomotivfabrik Aktiengesellschaft, Floridsdorf, 1900. Junius. Wien, Friedrich Jasper. Papírkötés, kissé szakad borítóval, német nyelven. Wiener Lokomotivfabriks floridsdorfi gyárának hírei./ 1900 News of the Wiener Lokomotivfabriks, Floridsdorf, in German language.
12230.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
1900 Menükártya a Hegedűs Sándor gőzhajó egyik első útjáról, hátoldalán a vendégek aláírásaival.
12231.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1907 Lőcse, Felvidék, főreáliskola táncmulatság táncrendje, Szecessziós virág díszítéssel / 1907 Levoca, Leutschau dance program, Art Nouveau decoration
12232.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
1909 Dobsinai jégbarlang reklám prospektusa árjegyékkel, német és magyar nyelven, 30x23 cm / Dobsina ice cave, advertisement booklet, 30x23 cm
12233.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1910 A Grand Hotel Volta, Comóban. Háromrészes képes ismertető. szép állapotban. / cca 1910 Como, picture booklet of the Grand Hotel Volta
12234.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
cca 1910 A képviselők helyfoglalása az ülésteremben. Ábrákkal, teljes névsorral. 20p.
12235.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
1911 Konkours International du Patinage Nemzetközi Korcsolya Verseny vacsoraestjének illusztrált étlapja, francia nyelven, 25x14 cm./ 1911 Illustrated menu of the International Skating Competition, in French, 25x14 cm.
12236.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
1912 A vasúti szállítási szolgálat kézikönyve. Magyarország és Ausztria, továbbá Francia, Német-, Olasz-, Orosz-, Spanyol- és Svédország, valamint a Balkánállamok, Dánia, Németalföld, Norvégia, Portugália és Svájc vasútállomásainak jegyzéke. Szerkeszti Dr. Ősz Lajos. VI. átdolgozott, bővített kiadás, Wodianer F. és Fiai Könyvnyomdája. Átkötött, félvászon kötésben, jó állapotban. / 1912 Handbook of railway transport, with Hungarian and European countries railway station register, in good condition
12237.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
16

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft