Magyar Királyi Államvasutak Gépgyára Budapesten és Diósgyőri M. Kir. Vas- és acélgyár Budapest, 1896. Czettel és Deutsch. 54 p., 4 t.;
+
Magyar Királyi Államvasutak Gépgyára által szállított mozdonyok.vázlatrajzai és méretadatai
III. + 39 t
+
Magyar Királyi Államvasutak Gépgyára által szállított gazdasági gépek ismertetése
52p. benne 29 egészodalas képpel
+
A M. Kir. Államvasutak Gépgyára által szállított nevezetesebb vasszerkezetek méretadatai és felvételei
Címlap + 37 t.
Dekoratív album gazdag képanyaggal a gyár által épített gépek, mozdonytípusok és hidak képes bemutatása. Budapest, Fiume, Felvidék, Erdély, Kárpátalja neves hídjai, a gyárak képe és helyszínrajza. Folio 34x24 cm Kissé megviselt egészvászon kötésben, de belül a lapok hibátlanok.
/
Album of the Machinefactory of the Hungarian Railways. Locomotives, Agricultural machines and Bridges built by the company with rich illustrations and plans. Nearly 100 pictures of the bridges of Fiume, Transylvania and other parts of Historical Hungary: In Hungarian, French and German.
In damaged full linen binding. The pages are in good condition. Folio 34x24 cm
1896 Belépő az ezredéves országos kiállítás megnyitójára, Basch Árpád illusztrációjával, Kosmos Műintézet, litho / 1896 Ticket for the Millenium Expo opening ceremony. 10x17 cm
1899 Catalogue des collections d'antiquités au château de Heeswijk. Musée "Baron van den Bogaerde". I. La salle d'armes. Amszterdam, 1899, Frederick Müller & Co. Számos fekete-fehér illusztrációval, francia nyelven. Korabeli kopottas egészvászon-kötés, két szakadt oldallal (29/30 és 67/68 p.) Aukciós fegyverkatalógus. Ritka! /
1899 Catalogue des collections d'antiquités au château de Heeswijk. Musée "Baron van den Bogaerde". I. La salle d'armes. Amszterdam, 1899, Frederick Müller & Co. With a lot of black-and-white illustrations, in French. Contemporary linen-binding, with worn cover, with two torn pages. Rare!
1900 Wiener Lokomotivfabrik Aktiengesellschaft, Floridsdorf, 1900. Junius. Wien, Friedrich Jasper. Papírkötés, kissé szakad borítóval, német nyelven. Wiener Lokomotivfabriks floridsdorfi gyárának hírei./
1900 News of the Wiener Lokomotivfabriks, Floridsdorf, in German language.
1911 Konkours International du Patinage Nemzetközi Korcsolya Verseny vacsoraestjének illusztrált étlapja, francia nyelven, 25x14 cm./
1911 Illustrated menu of the International Skating Competition, in French, 25x14 cm.
1912 A vasúti szállítási szolgálat kézikönyve. Magyarország és Ausztria, továbbá Francia, Német-, Olasz-, Orosz-, Spanyol- és Svédország, valamint a Balkánállamok, Dánia, Németalföld, Norvégia, Portugália és Svájc vasútállomásainak jegyzéke. Szerkeszti Dr. Ősz Lajos. VI. átdolgozott, bővített kiadás, Wodianer F. és Fiai Könyvnyomdája. Átkötött, félvászon kötésben, jó állapotban. / 1912 Handbook of railway transport, with Hungarian and European countries railway station register, in good condition